Zbiór i obróbka drewna

Firmy zbiór i obróbka drewna w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podlaskie, Gródek

Format jest firmą, która od kilkunastu lat zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla Klientów.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Śląskie, Kalety

Początki firmy Drewmat Szołtysik z Kalet w woj. śląskim sięgają 1985 roku. Początkowo firma zajmowala się produkcją i przetwórstwem drewna, aby obecnie stać się cenionym producentem drzwi i okien drewnianych, drewniano-aluminiowych, konstrukcji specjalistycznych oraz produkcją altan ogrodowych na terenie całej Polski oraz za granicą.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Wielkopolskie, Przykona

Firma zapewnia terminowość i profesjonalne doradztwo w sprawie doboru rodzaju desek, kolorystyki, faktury, sposobu wykończenia czy ułożenia.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Wielkopolskie, Włoszakowice

Przedsiębiorstwo „Transport, Przetwórstwo Drewna Jacek Frankowski”, znane również jako „TPD Jacek Frankowski” zajmuje się jedynie produkcją gotowych wyrobów i prowadzi transport surowca wyłącznie na własne potrzeby. Głównym produktem są palety jednorazowe, jednak firma produkuje również palety Euro Epal.

Zbiór i obróbka drewna, Transport i obróbka drewna
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Kamień Duży

Przede wszystkim mamy za sobą wieloletnie doświadczenie. Nasza firma działa od 1997 roku. Wciąż się rozwijamy, zarówno pod względem wielkości produkcji, infrastruktury i maszyn, różnorodności oferowanego towaru, jak i ilości stałych Klientów.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Wielkopolskie, Rybie

Firma ZPD Tomasz Cierniak zajmuje się produkcją drewna kominkowego.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Brodnica

Jesteśmy w 100% polskim przedsiębiorstwem. Nasza firma powstała w 1990 roku w Lidzbarku Welskim i od początku istnienia jest ekspertem w dziedzinie materiałów wędzarniczych. Nasza firma jest producentem atrakcyjnych cenowo, wysokiej jakości materiałów wędzarniczych z drewna liściastego (również owocowego). Specjalizujemy się w produkcji zrębków wędzarniczych.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Wielkopolskie, Marszałki

Zakład Przetwórstwo Drewna , Waldemar Zadka oferuje do sprzedaży drewno konstrukcyjne wykonane z wysokiej jakości drewna pozyskanego wyłącznie w lasach państwowych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowaną i rzetelną kadrę pracowniczą.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Małopolskie, Kąpiele Wielkie

Podstwowy profil produkcji stanowią wyroby drewniane wykonane z drzew iglastych - paliki toczone ostrzone, impregnowane ciśnieniowo. W ciągłej sprzedaży posiadamy również skrzyniopalety , elemanty konstrukcyjne cięte na traku taśmowym.

Zbiór i obróbka drewna
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Nowe Czarnowo

Kompleksowy wykonawca budownictwa przemysłowego Spółka prowadzi działalność od 1990. GOTECH jest firmą prywatną o kapitale polskim. Terenem działania spółki jest Europa.

Zbiór i obróbka drewna
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka