Producenci fornirów i płyt

Firmy producenci fornirów i płyt w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Brody

MARKAT Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w południowej Polsce, która z powodzeniem funkcjonuje od 1991 r. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku meblarskim połączone jest z szeregiem sukcesów, szerokim gronem zadowolonych klientów, a także wypracowaną opinią solidnego, sprawdzonego partnera biznesowego.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Śląskie, Jaworzno

Oferujemy kompleksowe zabudowy meblowe w przestrzeniach użyteczności publicznej.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Podlaskie, Fasty

Firma "FORNIR" zajmuje sę produkcją płyt fornirowanych i obrzeża.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Wielkopolskie, Witaszyczki

Jesteśmy producentem zarówno pełnowymiarowych płyt w okleinach naturalnych jak i formatek różnego przeznaczenia – od elementów meblowych przez elementy wykończenia wnętrz po intarsje.

Produkcja fornirów i płyt
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Swarzędz

Euro Fornir to firma zajmująca się sprzedażą oklein meblowych naturalnych i modyfikowanych.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Wykonujemy i dostarczamy płyty fornirowane na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic. Wykonywane przez nas płyty znajdują zastosowanie między innymi w:, produkcji i renowacji mebli, produkcji frontów meblowych, blatów i korpusów, produkcji drzwi, produkcji spersonalizowanych elementów designu Posiadamy w sprzedaży płyty o wymiarze 3100 x 2100.

Produkcja fornirów i płyt
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Stara Iwiczna

Ideą naszej oferty jest zaoferowanie surowca oraz wykończonych półproduktów, których zastosowanie w projektach pozwoli na uzyskanie harmonii pomiędzy poszczególnymi jej elementami. Nasze produkty kierujemy zarówno do producentów jak i architektów poszukujących ciekawych technologicznie i wyrafinowanych stylistycznie rozwiązań. Jako firma dystrybucyjna współpracujemy z najlepszymi europejskimi dostawcami. Naszym priorytetem jest dystrybucja produktów najwyższej jakości, ekologicznych i bezpiecznych w użytkowaniu.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Mazowieckie, Cegielnia

Jesteśmy dużym i nowoczesnym zakładem obrabiającym płyty drewnopochodne na potrzeby zakładów stolarskich, studiów projektowych, fabryk mebli, producentów drzwi oraz warsztatów szkutniczych.

Produkcja fornirów i płyt
Producent
Województwo Małopolskie, Izdebnik

Firma CDO zajmuje się produkcją płyt i sklejek fornirowanych.

Produkcja fornirów i płyt
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka