Transport i obróbka drewna

Firmy transport i obróbka drewna w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Bystra Podhalańska

Firma Trak-Pol działa w branży drzewnej nieprzerwanie od 1992r. Ponad 25 letnie doświadczenie w branży drzewnej pozwala na zapewnienie usług i towarów najwyższej jakości.

Transport i obróbka drewna
Producent
Województwo Lubelskie, Susiec

Firma Handlowo-Usługowa z siedzibą w miejscowości Ciotusza Nowa została założone w 2006 roku. Początkowo przecierano drewno na traku poziomym własnej konstrukcji.

Transport i obróbka drewna
Producent
Województwo Wielkopolskie, Włoszakowice

Przedsiębiorstwo „Transport, Przetwórstwo Drewna Jacek Frankowski”, znane również jako „TPD Jacek Frankowski” zajmuje się jedynie produkcją gotowych wyrobów i prowadzi transport surowca wyłącznie na własne potrzeby. Głównym produktem są palety jednorazowe, jednak firma produkuje również palety Euro Epal.

Zbiór i obróbka drewna, Transport i obróbka drewna
Usługi
Województwo Małopolskie, Nidek

Firma Krzysztof Nogala zlokalizowana jest w miejscowości Nidek koło Andrychowa. Powstała w 1998 roku. Dużą rolę w naszej działalności odgrywa transport drewna.

Transport i obróbka drewna
Usługi
Województwo Małopolskie, Kraków

MegaPrzeprowadzki to właśnie taka sprawdzona, godna zaufania firma transportowa w Krakowie. Dla naszych Klientów realizujemy: usługi przewozowe, usługi przeprowadzkowe domów i mieszkań (najtańsze przeprowadzki mieszkań), jak również firm i biur czy innych instytucji – szkół, urzędów, banków.

Transport i obróbka drewna
Usługi
Województwo Łódzkie, Skierniewice

Firma P.P.H.U. EURO-TRANS istnieje od 1998r. dlatego też posiadamy doświadczenie, wieloletnią praktykę, znajomość branży drzewnej i transportowej.

Transport i obróbka drewna
Usługi
Województwo Małopolskie, Wierzchosławice

Firma Transport Drewna Wider Krzysztof zajmuje się transportem drewna od 15 lat.

Transport i obróbka drewna
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Pińczów

Tartak w Pińczowie znajduje się przy ulicy Przemysłowej. Firma istnieje od 1991 roku. W ciągu kilku lat tartak rozrósł się i stał się zakładem produkującym drewno budowlane, tarcicę oraz szereg wyrobów i opakowań z drewna. Do produkcji wykorzystujemy wyłącznie polski surowiec pochodzący z Lasów Państwowych i posiadający certyfikat FSC.

Transport i obróbka drewna
Producent
Województwo Dolnośląskie, Świebodów

Firma PPHU Transport I Obróbka Drewna Paweł Buliński powstała w listopadzie 1994 roku. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment iglastych materiałów tartych, mokrych.

Transport i obróbka drewna
Dostawca
Województwo Małopolskie, Damienice

Wykonujemy wykopy, roboty ziemne, wyburzenia, rozbiórki, transport mat. sypkich, drewna, sprzedaż kruszyw, drewna opałowego, wycinki, mulczowanie, likwidacja zakrzaczeń.

Transport i obróbka drewna
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka