Producenci węgla drzewnego

Firmy producenci węgla drzewnego w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Świdnica

Rodzinną firmę założyli w 1999 roku. Od początku stawiali na tradycję, dlatego też produkty powstają z wykorzystaniem klasycznych, sprawdzonych metod.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Podkarpackie, Sanok

Extrans Bis jest producentą najwyzszej jakosci węgla drzewnego oraz brykietu z węgla drzewnego.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Wood Stocks jest firmą wyspecjalizowaną w obrocie paliwami stałymi pochodzenia drzewnego, biomasą oraz innymi produktami drzewnymi.

Produkcja pelletu, brykietów, drewna opałowego, Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Wielkopolskie, Kicin

Jest producentem i dystrybutorem węgla, brykietu drzewnego oraz podpałek do grilla. Działa na rynku od 1995 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu i wytrwałej pracy, stworzyli firmę o ugruntowanej pozycji i niezmiennych priorytetach.

Wydobycie i przetwórstwo węgla, Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Śląskie, Drochlin

Firma F.P.H.U. „JAWORSKI” specjalizuje się w produkcji ekologicznej podpałki do pieców węglowych, kominków oraz grilla, a także zajmuje się konfekcjonowaniem węgla drzewnego. Nasza firma istnieje na rynku od 1990 roku co świadczy o gwarancji wysokiej jakości naszych produktów, zważając na tak długi okres czasu przez jaki nasza firma utrzymuje się na rynku, dodatkowo wciąż rozwijając się wedle potrzeb konsumenckich i terytorialnych.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Opolskie, Przywory

Jesteśmy rodzinną firmą, założoną przez trzech braci. Firma działa od ponad 30 lat. Rozpoczęcie produkcji asortymentu grillowego: Grillowanie w obecnej formie cieszy się nieustannie rosnącą popularnością już od lat 80 ubiegłego wieku i tego okresu sięgają początki Firmy „Bracia Tokarcy”.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Wałcz

Głównym obszarem naszej działalności jest produkcja: węgla drzewnego, brykietu węgla drzewnego, "zielonej" energii elektrycznej. Fabryka została uruchomiona w 2011 i jest niewątpliwie najnowocześniejszą tego typu fabryką przynajmniej w Europie.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Śląskie, Ogrodzieniec

Firma CARBO S.C. od 1999 r. na rynku - jako producent - ma zaszczyt zaoferować Państwu w ciągłej sprzedaży swoje produkty do nawęglania stali oraz ekologiczny węgiel drzewny i jego pochodne po konkurencyjnej cenie.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Małopolskie, Kuków

Nasza Firma powstała w 1999 roku i działa głównie na terenie województwa małopolskiego i śląskiego. Produkujemy opakowania drewniane (palety, skrzynie, nadstawki) standardowe oraz według indywidualnych zapotrzebowań klienta.

Produkcja węgla drzewnego
Producent
Województwo Mazowieckie, Ponikiew Wielka

Firma Pol-Drew została założona w 2000 roku. Dziś przedsiębiorstwo ściśle specjalizuje się we własnej produkcji węgla drzewnego w tradycyjnych piecach typu retorty, brykietu do grilla oraz grilli jednorazowych.

Produkcja węgla drzewnego
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka