Polskie hurtownie

Firmy polskie hurtownie są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Dostawca
Województwo Mazowieckie, Gośniewice

Krüger&Matz – polska marka należąca do firmy Lechpol Electronics, specjalizująca się w imporcie urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio.

Produkcja sprzętu elektronicznego
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA (PSE SA) – jednoosobowa spółka Skarbu Państwa utworzona 2 sierpnia 1990, związana z elektroenergetyką w Polsce, właściciel sieci najwyższych napięć (NN) w Polsce.

Przesyłanie energii elektrycznej do konsumentów
Dostawca
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Należymy do Grupy Jeronimo Martins. Jesteśmy firmą z tradycjami – nasze korzenie sięgają 1792 roku.

Produkcja półfabrykatów i gotowych posiłków
Dostawca
Województwo Łódzkie, Łódź

Firma Redan powstała w 1995 r. w Łodzi. Od samego początku prowadzi działalność w ramach branży odzieżowej, którą teraz poszerzamy o nowych dostawców. Aktualnie obsługuje markę modową Top Secret.

Produkcja odzieży i bielizny
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Inter Cars e-Catalog to najnowocześniejsze, mobilne narzędzie do wyszukiwania i zamawiania części. Dzięki niemu Twoja praca będzie znacznie prostsza, szybsza i przyjemniejsza, a Twoi klienci bardziej zadowoleni.

Produkcja części samochodowych
Dostawca
Województwo Dolnośląskie, Gajków

Od ponad 30 lat dostarczamy profesjonalne maszyny i narzędzia dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce. Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG. Centrala firmy znajduje się w Gajkowie pod Wrocławiem. Posiadamy oddziały na terenie kraju w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Zabrzu.

Produkcja urządzeń kuźniczych
Dostawca
Województwo Małopolskie, Łętowe

Firma Proclim to obecnie jeden z najbardziej zaufanych dostawców instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na polskim rynku.

Produkcja urządzeń wentylacyjnych
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Firma Black Monkey zajmuje się układaniem i dostarczaniem dań cateringowych.

Produkcja snaków, chipsów
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Podstawowym przedmiotem działalności PGE Obrót S.A. jest obrót energią elektryczną na obszarze całego kraju. Zgodnie z wymogami ustawy Prawo energetyczne na prowadzenie tej działalności Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OEE/14/2690/U/1/98/AP z dnia 17 listopada 1998 roku. Koncesja ta obowiązuje do dnia 31.12.2025 roku.

Wydobycie i przetwarzanie gazu łupkowego, Wiercenie ropy naftowej i gazu ziemnego, Produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Płock

PERN S.A. jest krajowym liderem logistyki surowcowo-paliwowej i strategiczną spółką gwarantującą bezpieczeństwo energetyczne Polski, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy. Podstawowa działalność Spółki to eksploatacja sieci rurociągów transportujących ropę naftową dla największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.

Transport ropy naftowej i gazu ziemnego
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka