Dostawcy

Firmy dostawcy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Dostawca
Województwo Dolnośląskie, Gajków

Od ponad 30 lat dostarczamy profesjonalne maszyny i narzędzia dla przemysłu oraz firm handlowych w Polsce. Jesteśmy partnerem grupy handlowej Nordwest Handel AG. Centrala firmy znajduje się w Gajkowie pod Wrocławiem. Posiadamy oddziały na terenie kraju w Poznaniu, Warszawie, Krakowie i Zabrzu.

Produkcja urządzeń kuźniczych
Dostawca
Województwo Małopolskie, Łętowe

Firma Proclim to obecnie jeden z najbardziej zaufanych dostawców instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na polskim rynku.

Produkcja urządzeń wentylacyjnych
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Firma Black Monkey zajmuje się układaniem i dostarczaniem dań cateringowych.

Produkcja snaków, chipsów
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Podstawowym przedmiotem działalności PGE Obrót S.A. jest obrót energią elektryczną na obszarze całego kraju. Zgodnie z wymogami ustawy Prawo energetyczne na prowadzenie tej działalności Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OEE/14/2690/U/1/98/AP z dnia 17 listopada 1998 roku. Koncesja ta obowiązuje do dnia 31.12.2025 roku.

Wydobycie i przetwarzanie gazu łupkowego, Wiercenie ropy naftowej i gazu ziemnego, Produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Płock

PERN S.A. jest krajowym liderem logistyki surowcowo-paliwowej i strategiczną spółką gwarantującą bezpieczeństwo energetyczne Polski, a tym samym także Unii Europejskiej, w zakresie dostaw ropy. Podstawowa działalność Spółki to eksploatacja sieci rurociągów transportujących ropę naftową dla największych producentów paliw w Polsce oraz w Niemczech.

Transport ropy naftowej i gazu ziemnego
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Jesteśmy firmą, która od 2011 obsłużyła ponad 30 000 Klientów. W naszej firmie absolutnie każdy Klient znajdzie produkty dopasowane w 100% do swoich potrzeb. Współpracujemy z większością producentów i dystrybutorów w Polsce, ale również jesteśmy bezpośrednim importerem urządzeń z całego świata.

Produkcja urządzeń dla przedsiębiorstw handlowych i gastronomicznych
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Laboratorium mikrobiologiczne „Mikrografia” to nie tylko gwarancja profesjonalizmu w zakresie mikrobiologii farmaceutycznej, ale przede wszystkim wysoki standard usług.

Przemysł mikrobiologiczny
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Metal Service rozpoczęła działalność w 1992 roku jako dostawca konstrukcji stalowych dla branży budowlane.

Produkcja konstrukcji metalowych
Dostawca
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Grupa Enea to wicelider polskiego rynku elektroenergetycznego w zakresie energii elektrycznej. Zarządza pełnym łańcuchem wartości na rynku energii elektrycznej: od paliwa, poprzez produkcję energii elektrycznej, dystrybucję, sprzedaż i obsługę Klienta. Odpowiada za bezpieczne dostawy energii do 2, 6 mln Klientów.

Elektrociepłownie
Dostawca
Województwo Wielkopolskie, Jarocin

LMS s.c. to firma z szeroką ofertą profesjonalnych maszyn, narzędzi oraz inteligentnych rozwiązań technologicznych sprawdzonych producentów krajowych i zagranicznych. Naszym priorytetem są KLIENCI, dla których dostarczamy gotowe produkty w branżach do metalu, drewna i materiałów drewnopochodnych dzieląc się przy tym naszą wiedzą, doświadczeniem oraz proponując najkorzystniejsze dla każdego naszego klienta rozwiązania.

Maszyny do obróbki metali
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór