Producenci tarcicy

Firmy producenci tarcicy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Świętokrzyskie, Bałtów

Neo jest firmą wielopokoleniową, dla której drewno, to coś więcej niż tylko budulec i towar, to wiedza i doświadczenie.Dla klientów firma pozyskuje certyfikowany surowiec drzewny, który, już przy obróbce wstępnej przechodzi, ścisłą selekcję. Dzięki temu firma dysponuje ogromnym asortymentem spełniającym wymogi różnych gałęzi przemysłu, odbiorców i technologii.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Specjalizujemy się w produkcji desek wykorzystywanych do produkcji mebli, podłóg, okien i drzwi. W ciągłej sprzedaży mamy tylko i wyłącznie deski: dąb, dąb amerykański, jesion, klon, jawor i buk.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Myślenice

Tartak Zdzisław Profic od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem domów drewnianych i drewna konstrukcyjnego. Posiadamy cenną wiedzę i doświadczenie dotyczące obróbki drewna, co pozwala nam oferować klientom produkty wysokiej klasy w pełni dostosowane do ich potrzeb.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma OPDREW FHU Drewno Budowlane zajmuje się cięcie płyt meblowych i wykonywaniem mebli na zamówienie.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Kęty

Obecnie spółka Legrand-Wood to ponad 20 lat doświadczenia w przemyśle drzewnym, to tysiące metrów sześciennych: sprzedanych tarcic, desek tarasowych oraz sklejek. Celem naszej firmy jest oferowanie wysokiej jakości materiałów które w pełni zaspokoją oczekiwania naszych klientów oraz budowanie przewidywalnych, trwałych relacji z klientami i dostawcami.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Zawoja

Spółka MAKPOL ma spore doświadczenie na rynku wyrobów z drewna i usług tartacznych. Zajmujemy się tym bowiem już od 1994 roku, co zaowocowało ogromną wprawą oraz wiedzą w dziedzinie przecierania drewna oraz innych usług tartacznych.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Bielany

Skład Tarcicy w Bielanach to firma Przemysława Górowicza, która od wielu lat zajmuje się realizacją usług tartacznych. Nasze usługi kierujemy do firm z branży budowlanej oraz innych gałęzi przemysłu, a także klientów indywidualnych, którzy poszukują wysokiej jakości drewna i tarcicy.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Pcim

Tartak „JĘDRYSEK” zlokalizowany w Pcimiu (powiat Myślenicki, Małopolska), założony został przez Stanisława Jędrysek w 1998 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo drewno konstrukcyjne, więźby dachowe a także takie produkty jak: zrębka, krawędziaki, tarcica, drewno c24 i c30 – kantówka.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Poręba Wielka

Drew-Mar to firma zajmująca sie produkcja: deski tarasowej, deski ogrodzeniowej, deski elewacyjnej, deski podłogowej, podbitki dachowej, drewna konstrukcyjnego czterostronnie struganego oraz innych wysokiej jakości produktów z drewna świerkowego i modrzewiowego.

Produkcja tarcicy
Producent
Województwo Małopolskie, Kasinka Mała

Tradycje rodzinne naszej działalności tartacznej sięgają początku lat siedemdziesiątych. Surowiec drzewny przerabiany w naszym tartaku pochodzi z terenów Nadleśnictw Małopolski i Żywiecczyzny.

Produkcja tarcicy
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka