Producenci tkanin technicznych

Firmy producenci tkanin technicznych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Lubelskie, Siemień

Fabryka Textus od momentu powstania w 1996 r., zajmuje się produkcją całego spektrum tkanin i dzianin potrzebnych w przemyśle meblarskim.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Pieszyce

Zakłady Tkanin Technicznych „Technotex” S.A. położone są w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Sowich w miejscowości Pieszyce. Zakłady rozpoczęły swoją działalność w 1945 roku. Długoletnia działalność, zdobyte doświadczenia oraz różnorodny i specjalistyczny park maszynowy zapewniają produkcję tkanin wysokiej jakości w szerokim asortymencie.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Główna siedziba mieści się w Drammen w Norwegii. Zatrudnia ponad 900 pracowników w 15 krajach, a całkowity obrót grupy wynosi ponad 1, 2 mld koron norweskich.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Inbras specjalizuje się w produkcji i dystrybucji materiałów uszczelniających, tworzyw konstrukcyjnych, kompensatorów, demisterów i tkanin technicznych. Zadaniem firmy jest dostarczenie wysokiej jakości produktów powiązanych z doradztwem technicznych.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wałbrzych

Firma Europolit jest obecna na rynku od 1995 roku.

Produkcja tkanin technicznych
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Firma Benetex rozpoczęła działalność w zakresie handlu akcesoriami do produkcji odzieży w grudniu 1993 roku. Od tego czasu sprzedaż rozwinęła się o kolejne asortymenty z zakresu dodatków krawieckich i tkanin.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Łódzkie, Rzgów

Spółka Trans-Tex jest firmą rodzinną, która zajmuje się produkcją tekstyliów. Obecnie ich działalność obejmuje nie tylko tradycyjne wyroby. Firma projektuje i produkuje tkaniny i dzianiny dla różnych gałęzi przemysłu. Przeważająca część ich działalności jest skupiona na wytwarzaniu tkanin i dzianin żakardowych do produkcji pokrowców na materace meblowe, poduszki wezgłowia.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja tkanin technicznych, Produkcja dzianin
Producent
Województwo Śląskie, Konopiska

Jesteśmy firmą rodzinną, która funkcjonuje z dużymi sukcesami na rynku od 2003 r. czyli od ponad 15 lat, produkując filc tapicerski. Od samego początku działalności cieszymy się dużym zainteresowaniem odbiorców, którymi są przede wszystkim producenci działający w branży meblarskiej jak również odzieżowej, rolniczej, budowlanej oraz geotechnice.

Produkcja tkanin technicznych, Produkcja filcu
Dystrybutor
Województwo Opolskie, Opole

HURTOWNIA TAPICERSKA TREND TJ – ŁĄCZY RZEMIEŚLNIKÓW I MAJSTERKOWICZÓW Internetowa hurtownia tapicerska TREND z tradycjami 20 lat na rynku to czas, w którym pogłębialiśmy tajniki wiedzy tapicerskiej i rzemieślniczej.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Kielce

WIODĄCY SPECJALISTA W DZIEDZINIE TKANIN ZEWNĘTRZNYCH I WEWNĘTRZNYCH Dwadzieścia lat temu firma Dickson ustanowiła się ostatecznym punktem odniesienia w branży tkanin do markiz.

Produkcja tkanin technicznych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka