Producenci filcu

Firmy producenci filcu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podlaskie, Krasowo-Częstki

Firma P.P.H.U. Bell zajmuje się produkcją samoprzylepnych filcowych podkładek pod meble, gumowych i silikonowych antypoślizgowych podkładek meblowych w opakowaniach jak i tzw. luz. Wkładek do butów filcowych, alutermicznych, antyodorowych, skórzanych itp., oraz wyrobów z filcu naturalnego do grubości 20mm w stan darcie jak i na zamówienie.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Wyroby z marką Rolfoam i Rolep to od prawie czterdziestu lat doskonalona technologia produkcji i konwertowania materiałów samoprzylepnych i z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do zastosowań technicznych i przemysłowych.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Śląskie, Kalety

Profilc jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą od lat dostarczającą na polski rynek wysokiej jakości tkaniny filcowe oraz gotowe produkty tworzone z precyzją i według wizji naszych klientów.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Filce.eu to producent filcu.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Małopolskie, Tarnów

Firma Felto zajmuje się dystrybucją filcu i juty wysokiej jakości.

Produkcja tkaniny z włókien konopi i juty, Produkcja filcu
Producent
Województwo Śląskie, Konopiska

Jesteśmy firmą rodzinną, która funkcjonuje z dużymi sukcesami na rynku od 2003 r. czyli od ponad 15 lat, produkując filc tapicerski. Od samego początku działalności cieszymy się dużym zainteresowaniem odbiorców, którymi są przede wszystkim producenci działający w branży meblarskiej jak również odzieżowej, rolniczej, budowlanej oraz geotechnice.

Produkcja tkanin technicznych, Produkcja filcu
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i na początku zajmowaliśmy się tylko sprzedażą hurtową. Przez lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzieżowymi, znanymi projektantami, stylistami i dekoratorami wnętrz.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja tkanin wełnianych, Produkcja jedwabiu
Dystrybutor
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Orzysz

Firma Filart zajmuje się sprzedażą filcu technicznego i dekoracyjnego w wielu w wielu rodzajach i grubościach, a także wełny czesankowej.

Produkcja filcu
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Karczew

Cottye – sklep z tkaninami, hurtownia materiałów tekstylnych Zapewniamy bardzo szeroki wybór materiałów – wysokiej jakości tkanin bawełnianych w atrakcyjnych cenach.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja jedwabiu, Produkcja filcu
Producent
Województwo Małopolskie, Krzywopłoty

"SZCZELINEX" to producent bezazbestowych uszczelnień technicznych, materiałów termoizolacyjnych i materiałów powroźniczych. Firma działa na rynku polskim od 1986 roku. Długoletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i powtarzalność produkowanych produktów.

Produkcja filcu
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka