Producenci tkanin bawełnianych

Firmy producenci tkanin bawełnianych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Częstochowa

Firma Polontex z Częstochowy to renomowany producent firan, artykułów tekstylnych i ozdób.

Produkcja tkanin bawełnianych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Kamienna Góra

Świat Lnu to polski producent lnu, który kultywuje lniarską tradycję Dolnego Śląska sięgającą XIV wieku. Oferuje tkaniny lniane oraz lniano-bawełniane, a także wysokiej jakości wyroby konfekcyjne.

Produkcja tkanin bawełnianych, Przemysł lniarski
Producent
Województwo Lubelskie, Lublin

Sklep z materiałami oraz hurtownia tanich tkanin kryje w sobie wiele wyjątkowych produktów – idealnych dla każdego miłośnika robótek ręcznych oraz szycia.

Produkcja tkanin bawełnianych
Producent
Województwo Śląskie, Częstochowa

Firma Ultex-pol w swojej ofercie posiada bogaty asortyment tkanin: tkaniny bawełniane, drukowane, splotowe, gładkie oraz skóry ekologiczne. Tkaniny znajdujące się w sprzedaży nie zawierają żadnych niebezpiecznych substancji i związków chemicznych dzięki czemu są nieszkodliwe i bezpieczne dla dziecka.

Produkcja tkanin bawełnianych
Producent
Województwo Łódzkie, Rzgów

Spółka Trans-Tex jest firmą rodzinną, która zajmuje się produkcją tekstyliów. Obecnie ich działalność obejmuje nie tylko tradycyjne wyroby. Firma projektuje i produkuje tkaniny i dzianiny dla różnych gałęzi przemysłu. Przeważająca część ich działalności jest skupiona na wytwarzaniu tkanin i dzianin żakardowych do produkcji pokrowców na materace meblowe, poduszki wezgłowia.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja tkanin technicznych, Produkcja dzianin
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Producent pościeli: Jesteśmy producentem kompletów pościelowych, z kory i bawełny, oferowanych w naszym sklepie dzięki czemu jesteśmy w stanie utrzymać tak atrakcyjne ceny oraz tak wysoką jakość naszych produktów. Również dzięki temu nie jest dla nas problemem uszycie dowolnych wymiarów gotowych kompletów pościelowych.

Produkcja tkanin bawełnianych
Dystrybutor
Województwo Łódzkie, Łódź

Firma POLIMEX.NET jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin. Proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego.

Produkcja tkanin bawełnianych
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i na początku zajmowaliśmy się tylko sprzedażą hurtową. Przez lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzieżowymi, znanymi projektantami, stylistami i dekoratorami wnętrz.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja tkanin wełnianych, Produkcja jedwabiu
Producent
Województwo Mazowieckie, Kobyłka

Kraina Tkanin to nowoczesny przyjazny i bezpieczny sklep internetowy Jesteśmy producentem: Tkania bawełnianych Premium Poliester wodoodporny drukowany o ciekawym wzornictwie oraz panele śpiworowe Velelet pikowany oraz drukowany Równego rodzaju paneli drukowanych na równego rodzaju tkaninach Bambus – wiskoza bambusowa.

Produkcja tkanin bawełnianych
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Producent tkanin KARY to firma z bogatym doświadczeniem i tradycjami w branży tekstylnej w której działa nieprzerwanie od początku lat 90-tych XXwieku. Oferujemy Ppaństwu tkaniny pościelowe najwyższej jakości. Naszą specjalizacją są tkaniny bawełniane. Specjalizujemy się w ich produkcji i sprzedaży.

Produkcja tkanin bawełnianych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka