Przedsiębiorstwa tekstylne w Polsce

Firmy przedsiębiorstwa tekstylne w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Yaro-Tex to działający od 2002 roku polski producent wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Priorytetem i misją jest zadowolenie Klientów.

Produkcja dzianin
Producent
Województwo Mazowieckie, Łomianki

Jest jedną z większych w Polsce hurtowni tkanin odzieżowych pochodzących ze stoków. Sprzedaje markowe tkaniny i współpracuje z producentami z Włoch, Niemiec, Portugalii, Francji, Hiszpanii i Turcji.

Produkcja tkanin wełnianych
Producent
Województwo Lubelskie, Siemień

Fabryka Textus od momentu powstania w 1996 r., zajmuje się produkcją całego spektrum tkanin i dzianin potrzebnych w przemyśle meblarskim.

Produkcja tkanin technicznych
Dystrybutor
Województwo Podkarpackie, Rzeszów

Firma Tesma od 2001 roku zajmuje się importem i sprzedażą w Polsce szlachetnych tkanin importowanych z Włoch.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Dolnośląskie, Pieszyce

Zakłady Tkanin Technicznych „Technotex” S.A. położone są w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Sowich w miejscowości Pieszyce. Zakłady rozpoczęły swoją działalność w 1945 roku. Długoletnia działalność, zdobyte doświadczenia oraz różnorodny i specjalistyczny park maszynowy zapewniają produkcję tkanin wysokiej jakości w szerokim asortymencie.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Kamienna Góra

Świat Lnu to polski producent lnu, który kultywuje lniarską tradycję Dolnego Śląska sięgającą XIV wieku. Oferuje tkaniny lniane oraz lniano-bawełniane, a także wysokiej jakości wyroby konfekcyjne.

Produkcja tkanin bawełnianych, Przemysł lniarski
Producent
Województwo Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Wyroby z marką Rolfoam i Rolep to od prawie czterdziestu lat doskonalona technologia produkcji i konwertowania materiałów samoprzylepnych i z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do zastosowań technicznych i przemysłowych.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Wielkopolskie, Koło

Firma Kotłowski to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Produkuje najwyższej jakości gęsi oraz kaczy puch i pierze, które charakteryzują się znakomitymi parametrami oraz właściwościami termicznymi.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Protan to norweska grupa przemysłowa, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Główna siedziba mieści się w Drammen w Norwegii. Zatrudnia ponad 900 pracowników w 15 krajach, a całkowity obrót grupy wynosi ponad 1, 2 mld koron norweskich.

Produkcja tkanin technicznych
Producent
Województwo Śląskie, Kalety

Profilc jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą od lat dostarczającą na polski rynek wysokiej jakości tkaniny filcowe oraz gotowe produkty tworzone z precyzją i według wizji naszych klientów.

Produkcja filcu
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór