Przedsiębiorstwa tekstylne

Firmy przedsiębiorstwa tekstylne w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podlaskie, Krasowo-Częstki

Firma P.P.H.U. Bell zajmuje się produkcją samoprzylepnych filcowych podkładek pod meble, gumowych i silikonowych antypoślizgowych podkładek meblowych w opakowaniach jak i tzw. luz. Wkładek do butów filcowych, alutermicznych, antyodorowych, skórzanych itp., oraz wyrobów z filcu naturalnego do grubości 20mm w stan darcie jak i na zamówienie.

Produkcja filcu
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Toruń

ONSEN® to producent funkcjonalnego materaca Osaka Air, poduszek ortopedycznych, pościeli dla alergików i ergonomicznych mebli.

Produkcja geowłóknin i włóknin technicznych
Producent
Województwo Śląskie, Częstochowa

Firma Polontex z Częstochowy to renomowany producent firan, artykułów tekstylnych i ozdób.

Produkcja tkanin bawełnianych
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

ARIADNA S.A. Fabryka Nici jest obecnie jednym z największych producentów i eksporterów nici w Polsce.

Produkcja sieci
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Produkujemy dzianiny o różnorodnych zastosowaniach: odzież niemowlęca, dziecięca, bielizna, odzież młodzieżowa, sportowa, damska, odzież reklamowa, pościel, dzianiny zasłonowe.

Produkcja dzianin
Producent
Województwo Łódzkie, Ksawerów

Janmar Sport to firma rodzinna założona w 1971 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży dziewiarskiej pozwoliło nam dostrzec, jak bardzo istotnym czynnikiem dla naszych klientów jest wysoka jakość produktu.

Produkcja dzianin
Dostawca
Województwo Łódzkie, Łódź

Dystrybucja geowłóknin, geosiatek, geomembran, geokompozytów, gabionów i innych geosyntetyków krajowych i importowanych. Dostawa na terenie całego kraju.

Produkcja geowłóknin i włóknin technicznych
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Yaro-Tex to działający od 2002 roku polski producent wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Priorytetem i misją jest zadowolenie Klientów.

Produkcja dzianin
Producent
Województwo Mazowieckie, Łomianki

Jest jedną z większych w Polsce hurtowni tkanin odzieżowych pochodzących ze stoków. Sprzedaje markowe tkaniny i współpracuje z producentami z Włoch, Niemiec, Portugalii, Francji, Hiszpanii i Turcji.

Produkcja tkanin wełnianych
Producent
Województwo Lubelskie, Siemień

Fabryka Textus od momentu powstania w 1996 r., zajmuje się produkcją całego spektrum tkanin i dzianin potrzebnych w przemyśle meblarskim.

Produkcja tkanin technicznych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka