Przedsiębiorstwa przemysłu lekkiego w Polsce

Firmy przedsiębiorstwa przemysłu lekkiego w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Swoją pasję związaną ze światem mody Maciej Zień rozwijał w Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. Już od najmłodszych lat wykazywał zamiłowanie do elegancji, paryskiego smaku oraz klasycznych fasonów, które podkreślają styl i osobowość każdej kobiety.

Projektowanie i produkcja designerskiej odzieży i obuwia
Producent
Województwo Mazowieckie, Białobrzegi

Markę Zapato stworzyli wspólnie kierując ofertę do świadomych i pewnych siebie kobiet poszukujących niebanalnego wzornictwa, uwielbiających piękno koloru i nietypowe motywy.

Produkcja obuwia różnego typu
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Yaro-Tex to działający od 2002 roku polski producent wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Priorytetem i misją jest zadowolenie Klientów.

Produkcja dzianin
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Końskie

ZAZ to Polski producent szczotek. Głównym motorem działań jest produkcja szczotek.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Śląskie, Pogórze

Witleather jest polską firmą, która nieprzerwanie od 1989 roku kontynuuje tradycję produkcji odzieży skórzanej a w późniejszym okresie także i motocyklowej odzieży skórzanej.

Produkcja kapeluszy
Producent
Województwo Mazowieckie, Łomianki

Jest jedną z większych w Polsce hurtowni tkanin odzieżowych pochodzących ze stoków. Sprzedaje markowe tkaniny i współpracuje z producentami z Włoch, Niemiec, Portugalii, Francji, Hiszpanii i Turcji.

Produkcja tkanin wełnianych
Producent
Województwo Śląskie, Bytom

Wygodne, miekkie i kolorowe kapcie dla swojego malucha i dla siebie. TITOTki to najpiekniejsze w całym internecie pierwsze buciki.

Produkcja obuwia dziecięcego
Producent
Województwo Lubelskie, Siemień

Fabryka Textus od momentu powstania w 1996 r., zajmuje się produkcją całego spektrum tkanin i dzianin potrzebnych w przemyśle meblarskim.

Produkcja tkanin technicznych
Dystrybutor
Województwo Podkarpackie, Rzeszów

Firma Tesma od 2001 roku zajmuje się importem i sprzedażą w Polsce szlachetnych tkanin importowanych z Włoch.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Dolnośląskie, Pieszyce

Zakłady Tkanin Technicznych „Technotex” S.A. położone są w województwie dolnośląskim u podnóża Gór Sowich w miejscowości Pieszyce. Zakłady rozpoczęły swoją działalność w 1945 roku. Długoletnia działalność, zdobyte doświadczenia oraz różnorodny i specjalistyczny park maszynowy zapewniają produkcję tkanin wysokiej jakości w szerokim asortymencie.

Produkcja tkanin technicznych
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór