Producenci skór i futer

Firmy producenci skór i futer w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Mykanów

Barellybags - to producent galanterii skórzanej.

Produkcja galanterii skórzanej
Producent
Województwo Lubuskie, Zielona Góra

Firma FOX to renomowany producent futer, z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w branży. Znana z doskonałej jakości i niepowtarzalnego designu, firma specjalizuje się w tworzeniu luksusowych produktów skórzanych, z naciskiem na futra.

Produkcja futer i wyrobów futrzarskich
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Jesteśmy firmą która istnieje na rynku od 1978 roku. Jesteśmy rodzinną firmą, która przekazuje sobie tradycję z pokolenia na pokolenie.

Produkcja skóry naturalnej
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Końskie

ZAZ to Polski producent szczotek. Głównym motorem działań jest produkcja szczotek.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Szczot-Met jest producentem wysokiej jakości szczotek na oprawach drewnianych, które znajdują zastosowanie w domu, ogrodzie, a także przy pracach budowlano-porządkowych.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Szaflary

Firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęli zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Produkcja skóry naturalnej, Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Wielkopolskie, Pleszew

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Siodlarz powstało w 2007 roku, jako kontynuacja Spółdzielni "Siodlarz", pierwszej i jedynej w Polsce.

Produkcja wyrobów futrzarskich i rymarskich
Producent
Województwo Dolnośląskie, Krępice

Jest polską firmą produkcyjną, działającą w branży szczotkarskiej od końca lat osiemdziesiątych. Początki firmy opierały się wyłącznie na handlu, a od 1990 roku w ramach rozwoju rozszerzyli zakres działalności o produkcję szczotek różnego przeznaczenia.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Podkarpackie, Przemyśl

Sanwil Polska jest od 1974 r producentem materiałów powlekanych. Sanwil Polska wytwarza wyroby dla przemysłu meblowego, obuwniczego oraz szeroko wykorzystywane w innych branżach (odzieżowe, medyczne i para-medyczne, kaletnicze , motoryzacyjne, laminaty termoizolacyjne). Produkty Spółki trafiają na rynki krajowe oraz zagraniczne - zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią.

Produkcja futer i wyrobów futrzarskich
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Od 63 lat robi szczotki z naturalnego włosia i naturalnych surowców roślinnych. Szczotki nawlekane są ręcznie bez używania maszyn w tradycyjnych, sprawdzonych oprawach drewnianych, zabezpieczane są ekologicznie.

Produkcja szczotek
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka