Producenci skór i futer w Polsce

Firmy producenci skór i futer w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Świętokrzyskie, Końskie

ZAZ to Polski producent szczotek. Głównym motorem działań jest produkcja szczotek.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Szczot-Met jest producentem wysokiej jakości szczotek na oprawach drewnianych, które znajdują zastosowanie w domu, ogrodzie, a także przy pracach budowlano-porządkowych.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Szaflary

Firma to rodzinne prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, którego tradycje sięgają lat dziewięćdziesiątych. W tamtym czasie, zaczęli zajmować się produkcją dekoracyjnych skór owczych i tak zostało do dnia dzisiejszego.

Produkcja skóry naturalnej, Produkcja fajerwerków
Producent
Województwo Wielkopolskie, Pleszew

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Siodlarz powstało w 2007 roku, jako kontynuacja Spółdzielni "Siodlarz", pierwszej i jedynej w Polsce.

Produkcja wyrobów futrzarskich i rymarskich
Producent
Województwo Dolnośląskie, Krępice

Jest polską firmą produkcyjną, działającą w branży szczotkarskiej od końca lat osiemdziesiątych. Początki firmy opierały się wyłącznie na handlu, a od 1990 roku w ramach rozwoju rozszerzyli zakres działalności o produkcję szczotek różnego przeznaczenia.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Podkarpackie, Przemyśl

Sanwil Polska jest od 1974 r producentem materiałów powlekanych. Sanwil Polska wytwarza wyroby dla przemysłu meblowego, obuwniczego oraz szeroko wykorzystywane w innych branżach (odzieżowe, medyczne i para-medyczne, kaletnicze , motoryzacyjne, laminaty termoizolacyjne). Produkty Spółki trafiają na rynki krajowe oraz zagraniczne - zarówno w ramach Unii Europejskiej, jak i poza nią.

Produkcja futer i wyrobów futrzarskich
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Od 63 lat robi szczotki z naturalnego włosia i naturalnych surowców roślinnych. Szczotki nawlekane są ręcznie bez używania maszyn w tradycyjnych, sprawdzonych oprawach drewnianych, zabezpieczane są ekologicznie.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Pinsola jest prawdziwą skarbnicą dla każdego poszukiwacza cennych i odkrywczych rozwiązań w dziedzinie tekstyliów. Swoje doświadczenie Pinsola buduje od ponad 35 lat!.

Produkcja futer sztucznych
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Mścice

Firma Parol jest producentem materiałów powlekanych od 1980 roku. Od początku istnienia firma specjalizuje się w produkcji materiałów skóropodobnych PU dla przemysłu odzieżowego oraz PCW.

Produkcja skór syntetycznych, folii
Producent
Województwo Małopolskie, Skawa

Zakład Garbarski Panda jest firmą rodzinną z dużym doświadczeniem, która rozpoczęła swoją działalność w 1990r.

Produkcja skóry naturalnej
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór