Producenci szczotek

Firmy producenci szczotek w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Świętokrzyskie, Końskie

ZAZ to Polski producent szczotek. Głównym motorem działań jest produkcja szczotek.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma Szczot-Met jest producentem wysokiej jakości szczotek na oprawach drewnianych, które znajdują zastosowanie w domu, ogrodzie, a także przy pracach budowlano-porządkowych.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Dolnośląskie, Krępice

Jest polską firmą produkcyjną, działającą w branży szczotkarskiej od końca lat osiemdziesiątych. Początki firmy opierały się wyłącznie na handlu, a od 1990 roku w ramach rozwoju rozszerzyli zakres działalności o produkcję szczotek różnego przeznaczenia.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Od 63 lat robi szczotki z naturalnego włosia i naturalnych surowców roślinnych. Szczotki nawlekane są ręcznie bez używania maszyn w tradycyjnych, sprawdzonych oprawach drewnianych, zabezpieczane są ekologicznie.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Wielkopolskie, Krotoszyn

Jako producent szczotek technicznych ich wytwarzaniem i regeneracją zajmujemy się od 1998 roku. Firma powstała w skutek naturalnej potrzeby dużej ilości szczotek technicznych w branży utrzymania czystości. Aby nie wyrzucać zużytych szczotek – postanowiliśmy je regenerować, tym samym znacznie ograniczając koszt eksploatacji sprzętu przemysłowego.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Krzewno

Firma DREWMAR Producent Szczotek powstała w 1991 roku i od początku swojej działalności była związana z produkcja drzewną. Początkowo produkcja obejmowała półfabrykaty dla przemysłu meblarskiego, później rozbudowana o inne gałęzie przemysłu drzewnego doprowadziła nas do przemysłu szczotkarskiego.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Śląskie, Bielsko-Biała

Befaszczot jest największym i najstarszym producentem szczotek i pędzli w Polsce oraz jednym z najstarszych producentów tego asortymentu w Europie.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Podkarpackie, Krzeszów

Specjalizujemy się w wytwarzaniu szczotek do codziennej pielęgnacji włosów i masażu ciała. Wykonujemy je ręcznie przy użyciu tradycyjnej technologii. Stosujemy wyłącznie naturalne surowce, głównie szczecinę z dzika.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Wielkopolskie, Popowo

Firma Szczotex została założona we Wronkach w 1981 roku. W chwili obecnej zakład dysponuje mocami produkcyjnymi, dzięki którym osiąga zdolność produkcyjną na poziomie min. 600 tysięcy sztuk szczotek rocznie.

Produkcja szczotek
Producent
Województwo Małopolskie, Siepraw

Firma Crawtico to wiodący producent szczotek przemysłowych. Początki działalności FIRMY sięgają 1976 roku. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje szeroki wachlarz produktów, które sprawdzą się w każdych warunkach. Trzon naszej oferty stanowią szczotki przemysłowe. Są to m.in. najwyższej jakości szczotki do maszyn oraz niezwykle skuteczne szczotki do rdzy. Oprócz tego oferujemy szczotki do zamiatarek, miotły, pędzle i narzędzia.

Produkcja szczotek
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka