Przemysł odzieżowy w Polsce

Firmy przemysł odzieżowy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Swoją pasję związaną ze światem mody Maciej Zień rozwijał w Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie. Już od najmłodszych lat wykazywał zamiłowanie do elegancji, paryskiego smaku oraz klasycznych fasonów, które podkreślają styl i osobowość każdej kobiety.

Projektowanie i produkcja designerskiej odzieży i obuwia
Producent
Województwo Śląskie, Pogórze

Witleather jest polską firmą, która nieprzerwanie od 1989 roku kontynuuje tradycję produkcji odzieży skórzanej a w późniejszym okresie także i motocyklowej odzieży skórzanej.

Produkcja kapeluszy
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

W 1926 roku Anna Sterkowska po tragicznej śmierci męża szuka sposobu na utrzymanie czwórki dzieci i matki. Podejmuje odważną decyzję zajęcia się modniarstwem. Ta zdesperowana, heroiczna kobieta w najśmielszych marzeniach nie przypuszcza, że jej mała firma przetrwa tak wiele lat, a pracować w niej będą, i rozwijać ją, kolejne pokolenia sterkowskich. Anna pracuje wytrwale, samotnie wychowuje dzieci, opiekuje się matką.

Produkcja kapeluszy
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Historia firmy Rabionek, to przede wszystkim jakość i wyjątkowość produktów, które od lat stanowią wyzwanie dla konkurencji oraz zmieniających się trendów.

Produkcja kapeluszy
Producent
Województwo Śląskie, Skoczów

Polkap jest jedną z niewielu firm na świecie i jedyną w Polsce, która od podstaw produkuje kapelusze włosowe oraz wełniane z zachowaniem tradycyjnej technologii od 1924 roku.

Produkcja kapeluszy
Producent
Województwo Podkarpackie, Łańcut

Lancerto towarzyszy mężczyźnie na każdym z etapów jego symbolicznej podróży przez życie.

Produkcja odzieży i bielizny
Producent
Województwo Mazowieckie, Przysucha

Krystian to firma rodzinna działająca na rynku od trzech pokoleń, już prawie 60 lat. Dostarcza odzież ochronną i korporacyjną, środki ochrony indywidualnej oraz szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pracy dla firm z całego świata.

Produkcja odzieży specjalistycznej, środków ochrony indywidualnej, Produkcja środków ochrony indywidualnej
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

O ponad dwudziestu latach prosperowania na rynku bielizny Kinga może z dumą powiedzieć, że ma swój własny, rozpoznawalny design.

Produkcja odzieży i bielizny
Producent
Województwo Małopolskie, Nowy Targ

Kegel-Błażusiak to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja i sprzedaż odzieży roboczej, ochronnej oraz pokrowców na fotele samochodowe.

Produkcja odzieży specjalistycznej, środków ochrony indywidualnej
Producent
Województwo Śląskie, Mazańcowice

Julex jest wiodącym producentem obuwia medycznego, zdrowotnego, roboczego, sanitarnego, operacyjnego takiego jak drewniaki, pantolety, sandały dla lekarzy i pielęgniarek, buty dla kucharzy do kuchni, gastronomii oraz innych profesji.

Produkcja odzieży specjalistycznej, środków ochrony indywidualnej
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór