Producenci pierz i puchu

Firmy producenci pierz i puchu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Wielkopolskie, Koło

Firma Kotłowski to rodzinne przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją. Produkuje najwyższej jakości gęsi oraz kaczy puch i pierze, które charakteryzują się znakomitymi parametrami oraz właściwościami termicznymi.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Pomorskie, Borcz

IBS - to polski producent pierz i puchu.

Produkcja pierz i puchu
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Kazimierz Biskupi

Firma Skup Sprzedaż Pierza i Puchu Export-Import Olszewski Paweł została założona w 1996 r. przez Pawła Olszewskiego.Sprzedawane przez nich pierze i puch pochodzą głównie z polskich ubojni. Ich jakość i posiadane parametry doceniane są na całym świecie.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jest producentem i dostawcą najwyższej klasy wypełnienia puchowego.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Małopolskie, Łapczyca

AllerGuard to producent pierz i puchu.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Śląskie, Pyrzowice

AMW Nawrot to lider w branży tekstyliów domowych. Nasze atuty to 30-letnie doświadczenie i duże możliwości produkcyjne. W ciągu trzech dekad istnienia firmy staliśmy się jednym z najważniejszych producentów wyrobów tekstylnych w Polsce.

Produkcja pierz i puchu
Producent
Województwo Wielkopolskie, Goranin

Od 2003 roku jesteśmy cenionym partnerem w produkcji mebli tapicerowanych dla największych firm polskich i zagranicznych. Jesteśmy wiarygodnym i stabilnym podmiotem gospodarczym. Dostarczamy kompleksową usługę od doradztwa, projektowania, technologii, specjalistycznego szycia poprzez kontrolę jakości i dostawę wyrobu zgodnego z oczekiwaniem klienta.

Produkcja pierz i puchu
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka