Przedsiębiorstwa lniarskie

Firmy przedsiębiorstwa lniarskie w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Dystrybutor
Województwo Podkarpackie, Rzeszów

Firma Tesma od 2001 roku zajmuje się importem i sprzedażą w Polsce szlachetnych tkanin importowanych z Włoch.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Dolnośląskie, Kamienna Góra

Świat Lnu to polski producent lnu, który kultywuje lniarską tradycję Dolnego Śląska sięgającą XIV wieku. Oferuje tkaniny lniane oraz lniano-bawełniane, a także wysokiej jakości wyroby konfekcyjne.

Produkcja tkanin bawełnianych, Przemysł lniarski
Dystrybutor
Województwo Podlaskie, Białystok

Sklep internetowy „Lniane włókno” powstał z miłości do natury. Cenię sobie wysokiej jakości tkaniny a w szczególności tkaninę z lnu, dlatego w przygotowanej przeze mnie ofercie znajdują się właśnie takie naturalne materiały.

Przemysł lniarski
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Nasza firma istnieje na rynku od 1998 roku i na początku zajmowaliśmy się tylko sprzedażą hurtową. Przez lata współpracowaliśmy z wieloma firmami odzieżowymi, znanymi projektantami, stylistami i dekoratorami wnętrz.

Produkcja tkanin bawełnianych, Produkcja tkanin wełnianych, Produkcja jedwabiu
Dostawca
Województwo Dolnośląskie, Jelenia Góra

Zapewnij sobie solidnego dostawcę tkanin, dzianin i tekstyliów lnianych. Jesteśmy firma rodzinną. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że o branży lniarskiej i o lnie wiemy niemal wszystko. Nasze atuty to przede wszystkim wiedza, szerokie kontakty i współpraca z najlepszymi lniarzami w Polsce i Europie.

Przemysł lniarski
Dystrybutor
Województwo Łódzkie, Łódź

Euro Linum Polska – dystrybutor największych europejskich producentów lnu, wełny i bawełny, a także wyrobów gotowych z naturalnych tkanin. Oferujemy szeroki wybór tkanin odzieżowych, pościelowych, obrusowych, obiciowych, dekoracyjnych, malarskich oraz wyrobów gotowych takich jak: obrusy, narzuty, pościele, serwetki, ściereczki, ręczniki, komplety do sauny i wiele innych.

Przemysł lniarski
Dostawca
Województwo Wielkopolskie, Kórnik

Zapraszamy do naszego świata tkanin. Dominują w nim tkaniny naturalne, takie jak len i konopie czy bawełna organiczna oraz te mniej znane, jak tkanina korkowa, skóra silikonowa, Washpapa®, czy Tyvek®.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Udało nam się osiągnąć to, co planowaliśmy, stworzyć naturalny, domowy azyl – wyciszający i bliski naturze. Dlatego większość naszej oferty stanowią właśnie pościele.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Nasza firma Deveka. Svetlana Veteska ma przyjemność przedstawić Państwu niewielką cześć naszej ogromnej kolekcji tkanin lnianych i mieszanych lniano-bawełnianych oraz wykonanych z nich wyrobów. Firma "Deveka" specjalizuje się przy tym w produkcji artykułów z tkanin lnianych i lniano-bawełnianych, takich jak obrusy, zasłony, pościele i wiele innych.

Przemysł lniarski
Producent
Województwo Dolnośląskie, Kamienna Góra

Firma Len Mix producent tkanin istnieje od 2004r. Zakład mieści się w Kamiennej Górze na Dolnym Śląsku. Specjalizujemy się w produkcji tkanin z surowców naturalnych, przyjaznych człowiekowi.

Przemysł lniarski
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka