Przemysł herbaciany

Firmy przemysł herbaciany w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Wielkopolskie, Jaraczewo

Santia jest stabilną, rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, siegającą początku lat '90-tych ubiegłego wieku. Aktualnie funkcjonuje w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

Przemysł herbaciany
Producent
Województwo Łódzkie, Tuszyn

Firma Bifix jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją herbat owocowych, ziołowych oraz konfekcjonowaniem suszy i suszarnictwem.

Przemysł herbaciany
Producent
Województwo Wielkopolskie, Jasin

Fabryka Twinings w Swarzędzu - R. Twining and Company sp. z o.o. rozpoczęła produkcję w 2011 roku i należy do czołówki najnowocześniejszych, zautomatyzowanych zakładów produkcyjnych. Marka Twinings znana jest doskonale konsumentom herbat i naparów ziołowych. W fabryce w Swarzędzu firma produkuje ponad 400 różnych mieszanek herbat i cały czas poszerza szeroki wachlarz oferowanych produktów.

Przemysł herbaciany
Producent
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Nasza firma P.P.U. BELiN Sp. j. powstała w 1991 roku, stopniowo rozwijając się i produkując coraz większy asortyment herbatek owocowych i ziołowych oraz herbat czarnych, zielonych. Tradycja i nowoczesność – to dwa fundamenty, na których budujemy wizerunek firmy.

Przemysł herbaciany
Dystrybutor
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Kawa towarzyszyła nam zawsze, za dzieciaka, kiedy rodzice mielili ją w nożowym młynku zakładanym na robota kuchennego, na pierwszych zagranicznych wyjazdach i pierwszej pracy. Aromat kawy to element dnia, który zawsze nas pobudza do działania. Początek naszej przygody to kawy włoskie, z początku masowe aby później wybrać tą, którą mamy do dzisiaj – Vergnano.

Przemysł herbaciany, Produkcja kawy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Piła

CELMAR TO WYJĄTKOWO MOCNA I WYRAZISTA KAWA, której mieszanki bazują na kompozycjach kawy typu Robusta, I która zawiera więcej kofeiny niż Arabica.

Przemysł herbaciany, Produkcja kawy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Żychów

Firma "EDAL" istnieje od 9 listopada 1992 roku jako spółka cywilna. Celem powstania spółki była produkcja artykułów spożywczych głównie herbat, przypraw i bakalii, handel hurtowy, import-eksport. Pierwsze maszyny produkcyjne zostały zakupione w 1995 roku, a następne w kolejnych latach.

Przemysł herbaciany
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka