Producenci artykułów spożywczych w Polsce

Firmy producenci artykułów spożywczych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Borzęcin Mały

Od 1996 r. niezmiennie dbamy o wysokie standardy produkcji kaszy gryczanej. Prowadząc produkcję dużą rolę przykłada do budowania trwałych, partnerskich relacji z rolnikami na terenie całego kraju.

Przemysł zbożowy
Producent
Województwo Małopolskie, Bielany

Oferta firmy obejmuje szeroką gamę dodatków funkcjonalnych oraz mieszanek przyprawowych, dających możliwość produkowania wyrobów poszukiwanych na rynku.

Produkcja przypraw
Producent
Województwo Wielkopolskie, Piła

Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Zetpezet. są jednym z najstarszych i największych w kraju producentów skrobi ziemniaczanej oraz produktów jej przetworzenia.

Produkcja produktów skrobiowych
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Kielce

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to polska firma o 100-letnim doświadczeniu.

Produkcja sosów
Producent
Województwo Śląskie, Katowice

Firma Tonato jest jedną z najszybciej rozwijających się firm oferujących dodatki dla przemysłu mięsnego. Od 2007 roku, czyli początku swej działalności wciąż poszerza ofertę w oparciu o najnowsze zdobycze technologiczne oraz precyzyjne badania zapotrzebowania rynku.

Produkcja przypraw
Producent
Województwo Podkarpackie, Rzeszów

Posiada drożdże gorzelnicze, winiarskie oraz do produkcji piwa.

Produkcja drożdży
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Faktyczny obraz kopalni soli dziś stanowi sieć rurociągów, stacje pomp i schematy komór wyświetlane na monitorach komputerów w sterowniach, a działalność koncentruje się obecnie na podziemnym magazynowaniu ropy i paliw, wydobyciu solanki oraz konfekcjonowaniu soli.

Przemysł soli spożywczych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Jaraczewo

Santia jest stabilną, rodzinną firmą z wieloletnią tradycją, siegającą początku lat '90-tych ubiegłego wieku. Aktualnie funkcjonuje w obrębie dwóch równorzędnych wizji biznesowych: herbaty i suplementów diety.

Przemysł herbaciany
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Palarnia Rigello została stworzona w 2012 roku, a inspiracją do jej powstania była ogromna pasja do kawy. Od samego początku dokładali wszelkich starań, aby produkty były najwyższej jakości.

Produkcja kawy
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. powstała w 2002 r. w wyniku konsolidacji trzech spółek cukrowych Skarbu Państwa. Utworzono ją na bazie Mazowiecko-Kujawskiej Spółki Cukrowej S.A. w Toruniu. Jest największym w Polsce i jednym z największych co do wielkości producentem cukru w Europie.

Przemysł cukrowniczy
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór