Producenci kawy

Firmy producenci kawy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Skoczów

Grupa Mokate jest jedną z niewielu polskich firm, które mogą pochwalić się wielopokoleniową tradycją.

Produkcja kawy
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Palarnia Rigello została stworzona w 2012 roku, a inspiracją do jej powstania była ogromna pasja do kawy. Od samego początku dokładali wszelkich starań, aby produkty były najwyższej jakości.

Produkcja kawy
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Topolno

Project Coffee to inicjatywa miłośników kawy i wszystkiego co naturalne. Kawa jest dla nas darem natury, którym chcemy dzielić się z Wami pod marką Naturallo.

Produkcja kawy
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Kalisz

Palarnia GREEN współpracuje bezpośrednio z farmerami w kraju pochodzenia surowca. Dostawcy kawy palarni GREEN są corocznie audytowani u źródła. Współpracujemy długoterminowo z zaufanymi farmerami, dla których kawa jest pasją, a nie tylko walutą.

Produkcja kawy
Dystrybutor
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Kawa towarzyszyła nam zawsze, za dzieciaka, kiedy rodzice mielili ją w nożowym młynku zakładanym na robota kuchennego, na pierwszych zagranicznych wyjazdach i pierwszej pracy. Aromat kawy to element dnia, który zawsze nas pobudza do działania. Początek naszej przygody to kawy włoskie, z początku masowe aby później wybrać tą, którą mamy do dzisiaj – Vergnano.

Przemysł herbaciany, Produkcja kawy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Piła

Nasza działalność rozpoczęła się w 2008 roku. Właściciel firmy, z niezwykle dużym doświadczeniem zdobytym w poprzedniej firmie rozpoczął proces tworzenia przedsiębiorstwa. Tak powstawał pomysł Coffed.

Produkcja kawy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Piła

CELMAR TO WYJĄTKOWO MOCNA I WYRAZISTA KAWA, której mieszanki bazują na kompozycjach kawy typu Robusta, I która zawiera więcej kofeiny niż Arabica.

Przemysł herbaciany, Produkcja kawy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Piła

Cafe Rene - sklep z zamienikami kapsułek i saszetek do ekspresów systemów Nescafe Dolce Gusto* i Nespresso* SENSEO*.

Produkcja kawy
Dostawca
Województwo Pomorskie, Mareza

MEGA COFFEE jest jednym z liderów wśród dostawców kawy surowej w Polsce, zarówno kaw konwencjonalnych jaki i z segmentu Speciality. Od wielu lat odwiedzamy plantacje na całym świecie, aby zaoferować dla Was kawy najwyższej jakości.

Produkcja kawy
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka