Producenci opakowań szklanych

Firmy producenci opakowań szklanych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podkarpackie, Jarosław

P. W. Master to nie tylko specjaliści od transportu towarów wymagających szczególnej ostrożności.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Turek

Firma Promet rozpoczęła swoja działalność w 1992 roku. Głównym celem powstania firmy było zaspokojenie potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukiwały opakowań oraz zamknięć do swoich produktów.

Produkcja opakowań szklanych
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Firma Malex została założona przez Tadeusza Urbaniaka i Jacka Małeckiego w 1990 roku i działa na rynku opakowań szklanych nieprzerwanie od ponad 25 lat. Początkowo działalność firmy obejmowała swoim zasięgiem region Wielkopolski, systematycznie poszerzając krąg odbiorców na obszar całego Kraju i zagranicę. Obecnie, jako Partner Handlowy największych producentów opakowań szklanych w Europie i na Świecie firma dostarcza opakowania szklane w ilościach hurtowych.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Canpack w Krakowie powstała w 1992 roku i została założona w celu produkcji aluminiowych puszek napojowych.

Produkcja opakowań szklanych
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Przede wszystkim nasza firma zajmuje się sprzedażą internetową różnego rodzaju artykułów szklanych takich jak: słoiki, butelki, wieczek jak również zakrętki Oferta naszej firmy obejmuje niezwykle bogaty zakres słoików oraz butelek o różnych pojemnościach i kształtach.

Produkcja opakowań szklanych
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Niedomice

Witamy w sklepie superbutelki.pl - prawdziwym raju dla fanów domowych trunków, soków i przetworów, jak również osób ceniących sobie zdrowe i naturalne dodatki do żywności oraz suplementy diety produkowane według tradycyjnych receptur. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju butelki i opakowania szklane – takie jak butelki na nalewki, butelki na wino, czy butelki na sok, a także słoje z kranikiem oraz beczki i beczułki z kranikiem. Poza opakowaniami szklanymi oferujemy również akcesoria do alkoholu: zakrętki, korki, zaciskarki do zakrętek, etykiety, korkownice ręczne, kapturki termokurczliwe w kilku kolorach oraz inne dodatki.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Małopolskie, Iwanowice

Tworzysz własne przetwory, wina i nalewki? To świetnie się składa! W trosce o prezencję i bezpieczeństwo Twoich przetworów, oferujemy estetyczne i trwałe opakowania szklane, które pomogą Ci w atrakcyjny wizualnie i ekologiczny sposób przechowywać produkty spożywcze i napoje.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Już od ponad 75 lat produkujemy szkło laboratoryjne, i techniczne. Nasze wyroby są obecne na polskich, i zagranicznych rynkach. Wykonywane przez nas elementy asortymentu łączą, w sobie wieloletnie doświadczenie, nowoczesną technologię oraz najwyższe wymagania naszych odbiorców.

Produkcja naczyń i sztućców, Produkcja szkła, Produkcja opakowań szklanych
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Oferujemy butelki do wina, słoiki, karafki, opakowania przeznaczone dla branży alkoholowej, winiarskiej, przetwórstwa owocowego i warzywnego, produktów niszowych.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Śląskie, Żory

Anmar to czołowy dystrybutor i producent opakowań szklanych i metalowych, przeznaczonych dla produktów spożywczych, winiarskich i pszczelarskich. Na rynku opakowań w Polsce obecni jesteśmy od 1991 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z największymi hutami szkła w Polsce i za granicą, również produkujemy opakowania według indywidualnych projektów.

Produkcja opakowań szklanych
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka