Producenci materiałów ogniotrwałych

Firmy producenci materiałów ogniotrwałych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jest firmą powstałą w 1989 roku produkującą wysokotemperaturowe materiały ogniotrwałe o zaawansowanej technologii zadawania kształtu oraz właściwościach umożliwiających wprowadzanie nowych energooszczędnych systemów w przemyśle.

Produkcja materiałów ogniotrwałych, Produkcja ceramiki technicznej
Producent
Województwo Dolnośląskie, Chrzanów

Według źródeł historycznych początki produkcji masy ogniotrwałej zwanej z ang. Fire cement sięgają roku 1882. Wynalezienie formuły fire cementu zrewolucjonizowało w owym czasie szeroko pojętą produkcję materiałów ogniotrwałych. Innowacja ta przyczyniła się do powstania solidnych fundamentów przemysłu materiałów ogniotrwałych w Bristolu, co w efekcie doprowadziło do rozwoju nowych technologii i produktów m.in betonów ogniotrwałych, zapraw na gotowo wymieszanych i powłok cyrkonowych.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Małopolskie, Trzebinia

Górbet Refractories, jako wiodący producent materiałów ogniotrwałych, kontynuuje działalność produkcyjną prowadzoną w latach 1998 – 2013 przez Zakład Materiałów Ogniotrwałych Górbet renomowanego producenta materiałów ogniotrwałych – którą w tym miejscu zapoczątkował w 1912 roku Zakład Surowców Ogniotrwałych Górka. W ich ofercie znajdą Państwo zarówno betony żaroodporne, jak i betony ogniotrwałe, w tym zaprawy kwasoodporne.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Skawina

Firma Ceramic zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych już ponad 15 lat.

Produkcja ceramiki budowlanej, Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Firma TABEX-OZMO zajmuje się produkcją materiałów ogniotrwałych.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Małopolskie, Wielka

Produkujemy materiały konstrukcyjne takie jak betony ogniotrwałe, masy monolityczne do ubijania i torkretowania, betony i masy izolacyjne pracujące w zakresie temperatur 100-16000C, kleje ogniotrwałe oraz powłoki ceramiczne zabezpieczające metale i tworzywa ceramiczne przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska pracy.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Gościszów

Nasza firma jest liderem w produkcji glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych. Naszą pozycję na rynku gwarantuje dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów. Zapewniamy, że produkowane przez BZMO Bolesławiec betony ogniotrwałe gwarantują optymalne warunki pracy dla każdej gałęzi przemysłu. W naszej ofercieznajdą Państwo betony specjalistyczne, niskocementowe, żaroodporne, izolacyjne oraz konwencjonalne, a wśród nich betony boksytowe, szamotowe, andaluzytowe, korundowe i betony na bazie węglika krzemu.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka