Producenci ceramiki technicznej w Polsce

Firmy producenci ceramiki technicznej w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jest firmą powstałą w 1989 roku produkującą wysokotemperaturowe materiały ogniotrwałe o zaawansowanej technologii zadawania kształtu oraz właściwościach umożliwiających wprowadzanie nowych energooszczędnych systemów w przemyśle.

Produkcja materiałów ogniotrwałych, Produkcja ceramiki technicznej
Producent
Województwo Małopolskie, Tłuczań

Ceramit to uznany producent trudnościeralnych części maszyn bazujących na trwałych i odpornych materiałach ceramicznych, znajdujących szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia.

Produkcja ceramiki technicznej
Producent
Województwo Podkarpackie, Ropczyce

Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi doradcze, projektowe, instalacyjne i serwisowe dotyczące procesu inwestycyjnego związanego z ceramiką ogniotrwałą, dostosowane do indywidualnych oczekiwań klientów, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości tych usług oraz ich kompleksowości.

Produkcja ceramiki technicznej
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jesteśmy działem zaawansowanej ceramiki technicznej w Polsce. Dostarczamy części ceramiczne bezpośrednio do przemysłu i instytutów badawczych, zarówno elementy końcowe jak i składowe urządzeń procesowych.

Produkcja ceramiki technicznej
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór