Przemysł krzemianowy w Polsce

Firmy przemysł krzemianowy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jest firmą powstałą w 1989 roku produkującą wysokotemperaturowe materiały ogniotrwałe o zaawansowanej technologii zadawania kształtu oraz właściwościach umożliwiających wprowadzanie nowych energooszczędnych systemów w przemyśle.

Produkcja materiałów ogniotrwałych, Produkcja ceramiki technicznej
Producent
Województwo Dolnośląskie, Chrzanów

Według źródeł historycznych początki produkcji masy ogniotrwałej zwanej z ang. Fire cement sięgają roku 1882. Wynalezienie formuły fire cementu zrewolucjonizowało w owym czasie szeroko pojętą produkcję materiałów ogniotrwałych. Innowacja ta przyczyniła się do powstania solidnych fundamentów przemysłu materiałów ogniotrwałych w Bristolu, co w efekcie doprowadziło do rozwoju nowych technologii i produktów m.in betonów ogniotrwałych, zapraw na gotowo wymieszanych i powłok cyrkonowych.

Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Małopolskie, Tarnów

Firma istnieje w Tarnowie od roku 1967. Wykonuje wyroby ze szkła kryształowego białego i kolorowego między innymi: kieliszki, szklanki, wazony, owocarki, bomboniery, kosze, karafki oraz inne wyroby.

Produkcja szkła kryształowego
Producent
Województwo Podkarpackie, Rymanów

Huta Szkła Artystycznego „Sabina" Sp. z o.o. powstała w 1996 roku i miała być początkowo niewielkim Studiem Szkła. Ich wyroby w szybkim czasie zdobyły zaufanie klientów w Polsce i na całym świecie, dlatego też było zdecydowano na rozbudowę zakładu i zwiększenie produkcji.

Produkcja szkła kryształowego
Producent
Województwo Podkarpackie, Jarosław

P. W. Master to nie tylko specjaliści od transportu towarów wymagających szczególnej ostrożności.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Turek

Firma Promet rozpoczęła swoja działalność w 1992 roku. Głównym celem powstania firmy było zaspokojenie potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw, które poszukiwały opakowań oraz zamknięć do swoich produktów.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Pol-Szkło powstała w 1990 roku i jako pierwsza w Krakowie rozpowszechniła działalność w formie całodobowego pogotowia szklarskiego.

Produkcja szkła
Dystrybutor
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Firma Malex została założona przez Tadeusza Urbaniaka i Jacka Małeckiego w 1990 roku i działa na rynku opakowań szklanych nieprzerwanie od ponad 25 lat. Początkowo działalność firmy obejmowała swoim zasięgiem region Wielkopolski, systematycznie poszerzając krąg odbiorców na obszar całego Kraju i zagranicę. Obecnie, jako Partner Handlowy największych producentów opakowań szklanych w Europie i na Świecie firma dostarcza opakowania szklane w ilościach hurtowych.

Produkcja opakowań szklanych
Producent
Województwo Podkarpackie, Łańcut

Krysztaly.pl to piękne, ponadczasowe wzornictwo oraz najwyższa jakość wykonania. Szkło kryształowe to wyłącznie polskie rękodzieło, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Produkcja szkła kryształowego
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Marka Koło istnieje od 1962 roku i jako następca Zakładów Wyrobów Sanitarnych zdążyła zaskarbić sobie sympatię i zaufanie setek tysięcy Polaków oraz podbić wiele rynków zagranicznych. To upór, pieczołowitość i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności i techniki zapewniły marce Koło dominującą pozycję na rynku produktów do łazienek.

Produkcja wyposażenia do łazienek z porcelany i fajansu
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór