Przemysł młynarski

Firmy przemysł młynarski w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Lubelskie, Zamość

Zamojskie Zakłady Zbożowe są wiarygodnym odbiorcą zbóż dzięki prowadzonej kontraktacji.

Przemysł młynarski
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Grodzki Młyn

Młynomag produkuje oraz sprzedaje (stacjonarnie i online) mąkę z jednego z najstarszych działających polskich młynów. Tradycje tego miejsca sięgają XIV wieku.

Przemysł młynarski
Producent
Województwo Lubelskie, Mojsławice

Dostarczamy naszym Klientom produkty najwyższej jakości spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Najwyższą jakość produktów uzyskujemy dzięki właściwemu doborowi surowca do przemiału oraz najwyższej klasy technologii produkcji.

Przemysł młynarski
Producent
Województwo Lubelskie, Tarnogród

Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Zbożowego KAPKA Sp. j. to firma rodzinna z 70-letnimi tradycjami młynarskimi, należąca do grona największych producentów mąki w Polsce. Główny profil działalności PPZ KAPKA to skup i przetwórstwo zbóż.

Przemysł młynarski
Producent
Województwo Łódzkie, Szadek

Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie Sp. j. jest firmą opartą na wielopokoleniowej tradycji młynarskiej. Produkujemy wysokiej jakości mąki piekarnicze pszenne i żytnie, mąki makaronowe oraz kaszę mannę.

Przemysł młynarski
Producent
Województwo Lubelskie, Tomaszów Lubelski

Nasz młyn to kontynuacja długiej tradycji rodzinnej. Szybko rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie na mąki, kasze i inne produkty prosto z młyna, wpłynęły na to, że znacznie zwiększyliśmy nasz asortyment.

Przemysł młynarski
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka