Przemysł cukierniczy w Polsce

Firmy przemysł cukierniczy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Rogowo

Ciastkarnia Tomex jest firmą rodzinną. Obecnie ich wyroby trafiają do około 600 sklepów w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, zachodnio-pomorskim, a także do sieci polskich sklepów w Wielkiej Brytanii.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Mazowieckie, Karolino

Nasz zakład powstał w 1987 roku. Dostarczamy produkty na rynek polski i europejski. Stawiamy na tradycyjne, sprawdzone receptury, naturalne składniki, aromaty i barwniki. Nie stosujemy konserwantów i sztucznych półproduktów ani utwardzanych tłuszczów.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Lubelskie, Swaty

Firma MARGO zajmuje się produkcją i bezpośrednią sprzedażą różnego rodzaju ciastek. Jesteśmy nowoczesną, dobrze wyposażoną i dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w branży ciastkarskiej.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Środa Wielkopolska

Zakład Produkcji Cukierniczej LIMMES-BIS to słodki adres na mapie województwa wielkopolskiego. Nasza siedziba mieści się w Środzie Wielkopolskiej, gdzie od 1996 roku doskonalimy produkcję czekolad i wyrobów cukierniczych.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Łódzkie, Bełchatów

Od przeszło 30 lat nasza Cukiernia Degustacja w Bełchatowie zapewnia Państwu możliwość kosztowania naturalnych: ciast, ciastek i tortów wypiekanych według wieloletniej tradycji, w oparciu o autorskie receptury.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Pakość

Alta to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją cukru pudru i pomady wodnej oraz konfekcjonowaniem artykułów spożywczych. Działalność prowadzimy od lipca 1992 roku i rozprowadzamy nasze wyroby na terenie Polski.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Mazowieckie, Mogielnica

Firma Ola zajmuje się produkcją ciastek, wafli i pierników.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Kalisz

Karwit to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji lizaków i karmelków, w szerokiej gamie smaków, kolorów i kształtów. Nasze produkty można znaleźć zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.

Przemysł cukierniczy
Producent
Województwo Wielkopolskie, Puszczykowo

Firma Anaj zajmuje się produkcją słodyczy.

Przemysł cukierniczy
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór