Producenci ceramiki budowlanej

Firmy producenci ceramiki budowlanej w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Bogate wzornictwo oraz duża liczba proponowanych kolekcji umożliwi dobranie odpowiedniego stylu płytek do każdego wnętrza.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

W 2016 r. firma uruchomiła najnowocześniejszy zakład produkcyjny w tej części Europy, stając się polskim pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż do 120 x 275 cm.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Jako globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych produkuje wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych a także ceramiczne i betonowe bruki.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Podlaskie, Narewka

Ceramika Budowlana Lewkowo to zakład produkujący cegły i pustaki – ścienne ceramiczne materiały budowlane od ponad 50 lat.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Małopolskie, Wola Rzędzińska

W 1965 roku Austriak, Michael Leier rozpoczął działalność gospodarczą w Horitschon (region Burgenland), otwierając sklep Spar-Markt. W 1970 roku w tej samej miejscowości uruchomiony został zakład prefabrykacji betonowej, który stał się kamieniem węgielnym rodzinnego holdingu.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Wielkopolskie, Ostrzeszów

FCB Ceramika jest wiodącą marką ceramicznych akcesoriów dachowych, które znajdują zastosowanie na połaciach dachowych wraz z dachówkami ceramicznymi producentów o zasięgu globalnym.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Andbud to największe w południowej Polsce Centrum Klinkieru i Ceramiki.

Produkcja ceramiki budowlanej
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Skawina

Firma Ceramic zajmuje się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych już ponad 15 lat.

Produkcja ceramiki budowlanej, Produkcja materiałów ogniotrwałych
Producent
Województwo Małopolskie, Osiek

Cegielnia-Grabowiec istnieje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Usytuowana jest w pobliżu miasta Osiek 31km od Sandomierza. Nasze produkty to tradycyjne ceramiczne wyroby wypalane w piecu Hoffmana.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Dolnośląskie, Czerwona Woda

Nasza firma jest liderem w produkcji glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych. Naszą pozycję na rynku gwarantuje dbałość o jak najwyższą jakość naszych produktów. Zapewniamy, że produkowane przez BZMO Bolesławiec betony ogniotrwałe gwarantują optymalne warunki pracy dla każdej gałęzi przemysłu. W naszej ofercieznajdą Państwo betony specjalistyczne, niskocementowe, żaroodporne, izolacyjne oraz konwencjonalne, a wśród nich betony boksytowe, szamotowe, andaluzytowe, korundowe i betony na bazie węglika krzemu.

Produkcja ceramiki budowlanej
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka