Obróbka kamienia

Firmy obróbka kamienia w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Usługi
Województwo Małopolskie, Zielonki

Kamień - Ekspert od ponad 10 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem w zakresie czyszczenia, renowacji, konserwacji oraz obróbki kamienia naturalnego.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Agro-Vit jest jednym z większych producentów, importerów i dystrybutorów parapetów zewnętrznych i wewnętrznych. Agro-Vit to sprawnie funkcjonująca firma posiadająca bogato wyposażone zaplecze oraz zapewniająca własny transport na terenie całego kraju i za granicą.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Łódzkie, Gidle

Specjalizujemy się w obróbce i cięciu kamienia, marmurów, granitów, konglomeratów, spieków. Wykonujemy elementy ze wszystkich rodzajów kamienia, zarówno według naszych projektów, jak również na indywidualne zamówienie . Kamień to nasza pasja.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Małopolskie, Bodzanów

Zakład kamieniarski to nacisk na jakość wyrobów, nowe profesjonalne maszyny, nowoczesna hala, zaowansowane środki bezpieczeństwa i higieny pracy wraz z wysokiej jakości zapleczem socjalnym. Mamy rozwinięty aspekt logistyczny: obsługa klienta, terminowość, dostawy materiałów, transport. Obecnie nałożony jest duży nacisk na dynamiczny rozwój zakładu kamieniarskiego z duża ilością wykfalifikowanych pracowników z dużym wieloletnim doświadczeniem.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Małopolskie, Komorniki

Firma SUMEX istnieje od 1976 roku. Zatrudniamy wysokiej klasy fachowców – kamieniarzy z wieloletnim doświadczeniem co zapewnia jakość i terminowe wykonanie usługi.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Śląskie, Jeleśnia

Firma Kambet oferuje Państwu najwyższej jakości płytki posadzkowe LASTRICO. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji płytek posadzkowych Lastrico. Produkujemy na maszynach włoskich, w oparciu o ich technologie.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Dolnośląskie, Warta Bolesławiecka

Należymy do przodujących firm europejskich w zakresie obróbki piaskowców. Wnosimy istotny wkład w dziedzinę architektury w kraju i za granicą. Posiadamy własne złoża o bogatych zasobach piaskowców ciosowych i bardzo atrakcyjnych barwach.

Obróbka kamienia
Dostawca
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Granmar Sp. z o.o. powstała w Krakowie w 1991 roku, specjalizuje się w dostawach maszyn, urządzeń i części zamiennych dla sektora kamieniarskiego, ceramicznego, przemysłu kruszyw.

Obróbka kamienia
Producent
Województwo Podkarpackie, Nagawczyna

Firma Jabo Marmi założona została w roku 1982 przez Jacka Bokotę. Od początku swej działalności Jabo Marmi zajmuje się importem i obróbką kamienia naturalnego, a w szczególności marmuru, granitu i agglomarmuru.

Obróbka kamienia
Dostawca
Województwo Śląskie, Miasteczko Śląskie

Oferujemy Państwu szeroki asortyment kamienia naturalnego, zarówno w jego oryginalnych kształtach, jak i po obróbce mechanicznej. Materiał pozyskujemy z miejscowego kamieniołomu, dzięki czemu mamy do niego stały dostęp i konkurencyjne ceny.

Obróbka kamienia
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka