Producenci materiałów i wyrobów budowlanych w Polsce

Firmy producenci materiałów i wyrobów budowlanych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Jako globalny dostawca materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych produkuje wysokiej jakości ceramiczne cegły konstrukcyjne, ceramiczne rozwiązania na elewacje, dachówki ceramiczne, systemy rur ceramicznych oraz z tworzyw sztucznych a także ceramiczne i betonowe bruki.

Produkcja ceramiki budowlanej
Producent
Województwo Mazowieckie, Ołtarzew

Firestone Building Products jest światowym liderem wśród producentów pokryć dachowych i systemów dachów płaskich z membran syntetycznych EPDM i TPO/FPO.

Produkcja materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, materiałów przeciwpożarowych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Sig działa w obszarze dystrybucji materiałów budowlanych. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Sig z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który istnieje od 1956 roku i notowany jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Produkcja materiałów do izolacji termicznej i akustycznej, materiałów przeciwpożarowych, Produkcja pokryć dachowych, systemów wody deszczowej, materiałów elewacyjnych
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Jest jednym z najstarszych producentów basenów poliestrowych w wschodniej części Europy i zarazem jednym z największych w całej Europie.

Produkcja materiałów kompozytowych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Początek działalności Grupy Sarivo sięga 1998 roku. Obecnie Grupę tworzą dwie dynamicznie rozwijające się spółki Sarivo Budownictwo oraz Sarivo Infrastruktura specjalizujące się w budownictwie kubaturowym i drogowym.

Produkcja asfaltu, Produkcja sprzętu do budowy dróg
Producent
Województwo Małopolskie, Niepołomice

ProDeck to polski producent deski kompozytowej, którego produkty spełniają najbardziej rygorystyczne, europejskie normy. Stara się nieustannie rozwijać i oferować Klientom coraz bardziej innowacyjne produkty, na które udziela wieloletniej gwarancji. Ich systemy kompozytowe produkowane są w Polsce.

Produkcja materiałów kompozytowych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Olbet zajmuje się produkcją różnego rodzaju wyrobów i asortymentu z betonu. Jest prężnie działająca firmą, która jest otwarta na potrzeby klienta oraz współpracę.

Produkcja wyrobów betonowych i żelbetonowych
Producent
Województwo Śląskie, Mazańcowice

Firma N-POL cutting tools, zajmuje się produkcją narzędzi pełno węglikowych do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych, płyty wiórowych, M.D.F., tworzyw sztucznych, stopów lekkich i materiałów kompozytowych CFK, GFK.

Produkcja materiałów kompozytowych
Producent
Województwo Śląskie, Sośnicowice

Przedsiębiorstwo Małro rozpoczęło swoje działanie w roku 1997. Obecnie firma jest jednym z największych producentów prefabrykatów żelbetowych w Polsce. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną z siedzibą w Sośnicowicach koło Gliwic.

Produkcja bloczków ściennych, płyt chodnikowych
Producent
Województwo Podlaskie, Narewka

Ceramika Budowlana Lewkowo to zakład produkujący cegły i pustaki – ścienne ceramiczne materiały budowlane od ponad 50 lat.

Produkcja ceramiki budowlanej
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór