Producenci asfaltu

Firmy producenci asfaltu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Początek działalności Grupy Sarivo sięga 1998 roku. Obecnie Grupę tworzą dwie dynamicznie rozwijające się spółki Sarivo Budownictwo oraz Sarivo Infrastruktura specjalizujące się w budownictwie kubaturowym i drogowym.

Produkcja asfaltu, Produkcja sprzętu do budowy dróg
Producent
Województwo Małopolskie, Gnojnik

Zakład Usługowo-Handlowy Degamex jest firmą działającą w branży drogowej od 2000 roku. Sukcesywnie powiększa liczbę stałych kontrahentów i firm współpracujących.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Śląskie, Rybnik

Początkowo firma Auto Trans Piotr Jojko zajmowała się transportem krajowym i międzynarodowym oraz wynajmem maszyn budowlanych. Po przekształceniu firmy w Auto-Trans Asfalty sp. z o.o. firma zainwestowała we własną Wytwórnię Mas Bitumicznych i poszerzyła zakres usług o produkcję mieszanek asfaltowych na dużą skalę.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Jasice

Jesteśmy autoryzowanym producentem , dystrybutorem i sprzedawcą asfaltu.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Śląskie, Gliwice

Firma Silesia Asfalty Spółka z o.o. jest producentem mieszanek mineralno-asfaltowych na gorąco. Pracownicy i kadra kierownicza posiada wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w naszej spółce jak również w trakcie pracy w innych zakładach.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Mazowieckie, Pruszków

Masfalt Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji mieszanek mineralno-asfaltowych do warstw podbudowy, wiążących i ścieralnych spełniających wymagania aktualnych norm i specyfikacji technicznych. Nasze nowoczesne zakłady produkcyjne są certyfikowane wg dyrektyw Unii Europejskiej nr 89/106/EEC.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Śląskie, Mysłowice

Eurobud Asfalty Spółka z o.o. jest wiodącym producentem mieszanek mineralno asfaltowych na terenie Śląska, dostarczającym wykonawczym firmom drogowym produkt najwyższej jakości.

Produkcja asfaltu
Usługi
Województwo Wielkopolskie, Palędzie

COLAS, obecny w 50 krajach na 5 kontynentach, przez ponad 90 lat swojej działalności na rynku, wyspecjalizował się w każdym aspekcie branży konstrukcyjno-budowlanej oraz w budowie i utrzymaniu infrastruktury drogowej i rozwoju infrastruktury miejskiej.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Śląskie, Mysłowice

Firma ADS Trans zajmuje się budową dróg asfaltowych.

Produkcja asfaltu
Producent
Województwo Mazowieckie, Pruszków

STRABAG Sp. z o.o. produkuje mieszanki mineralno-asfaltowe do warstw podbudowy, wiążących i ścieralnych spełniające wymagania aktualnych norm i specyfikacji technicznych.

Produkcja asfaltu
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka