Hodowcy ryb

Firmy hodowcy ryb w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Landek

Szramek - to producent pasz.

Hodowla ryb
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Od 2003 roku Tropheus Tanganika zajmuje się sprzedażą ryb z jeziora Tanganika, które firma sprowadza bezpośrednio z Afryki. Sprowadza ryby odławiane w środowisku naturalnym, czyli WF.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Śląskie, Sygontka

W malowniczej miejscowości Sygontka koło Częstochowy (na oberzeżach Jury Karkowsko Częstochowskiej) znajduje się gospodarstwo rybackie oraz wyjątkowa rybna restauracja z przepysznymi daniami. Gospodarstwo specjalizuje się w hodowli i sprzedaży pstrąga źródlanego, tęczowego i pali alzackiej.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Śląskie, Złoty Potok

Obecnie prowadzimy hodowlę pstrąga w naturalnych stawach.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Spółka Polski Karp powstała w 2012 roku. Jej powstanie było odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na najwyżej jakości karpia, wyhodowanego zgodnie z wielowiekową tradycją i dobrostanem. Naszym celem jest propagowanie polskiego karpia oraz optymalizacja efektywności jego hodowli i sprzedaży w kraju.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Małopolskie, Oświęcim

Profesjonalną hodowlą ryb akwariowych zajmujemy się od 15-stu lat. Obecnie podstawą naszej hodowli jest neon innesa. Jako jedni z niewielu w Polsce rozmnażamy również neona czerwonego.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Małopolskie, Brzeźnica

Gospodarstwo rybackie znajduje się w południowej części Polski w woj. małopolskim w powiecie wadowickim, w północno-wschodniej części gminy Brzeźnica. Obiekt istnieje od kilkudziesięciu lat. Powierzchnia gospodarstwa to ok. 42ha. Hodowla ryb odbywa się w tradycyjnym trzy letnim cyklu.

Hodowla ryb
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka