Hodowcy bydła

Firmy hodowcy bydła w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Opolskie, Opole

Kombinat Państwowych Gospodarstw Rolnych w Kietrzu powstał na mocy decyzji Ministerstwa Rolnictwa oraz uchwały Prezydium Wojewódzkiej Rady Narodowej w Opolu i rozpoczął swoją działalność z dniem 17 lipca 1961 roku.

Hodowla bydła
Dystrybutor
Województwo Podlaskie, Łomża

Działalność oparta o rodzinne tradycje oraz prężny rozwój firmy od początków jej istnienia sprawiły, że obecnie Konrad jest liderem branży hodowlanej na rynku krajowym.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Lubuskie, Wschowa

Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień położona jest na Ziemi Lubuskiej, tuż przy granicy z Wielkopolską. Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień należy do wiodących przedsiębiorstw hodowli bydła mlecznego w Polsce, funkcjonuje na około 3700 ha.

Hodowla bydła
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

Skup Bydła Bez Pośredników Prosto do Ubojni do rzeźników Skupujemy -Byki -Krowy -Jałowki -Odsady -Cielaki -Owce -Kozy Zapraszamy wszystkich rolników Gospodarzy Do współpracy Dojeżdżamy Do każdego Jednego Rolnika.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Małopolskie, Osiek

Jako Państwowy Ośrodek Hodowli Zarodowej istniejemy od 1953 roku. Natomiast od 4 maja 1995 roku jesteśmy spółką pod nazwą: Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Spółka z o.o.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Opolskie, Głogówek

HZ Głogówek to największe centrum prowadzenia hodowli bydła holsztyńsko-fryzyjskiego odmiany czerwono-białej w Polsce.

Hodowla bydła, Hodowla świń
Producent
Województwo Małopolskie, Ciężkowice

Firma Gospodarstwo Rolne Waldemar Rutka zajmuje się hodowlą bydła i produkcją wyrobów ze zboża.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Wielkopolskie, Żołędnica

Podstawowym kierunkiem działalności HZZ „Żołędnica” Sp. z o.o. jest prowadzenie hodowli zarodowej bydła mlecznego rasy polskiej holsztyńsko-fryzyjskiej odmiany czarno-białej.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Dolnośląskie, Gilów

Ośrodek Hodowli Zarodowej „Przerzeczyn Zdrój" Spółka z o.o. powstał 1 stycznia 1995 roku po przekształceniu Państwowego Ośrodka Hodowli Zarodowej działającego od 1966 roku. Podstawą działalności OHZ „Przerzeczyn Zdrój” jest produkcja roślinna oraz hodowla bydła mlecznego i mięsnego odbywająca się w dwóch gospodarstwach Gospodarstwo Stasin oraz gospodarstwo i ferma w Gilowie.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Mazowieckie, Bronowo Kmiece

Polka International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się handlem bydłem głównie cielętami. Nasze zwierzęta sprzedajemy do wielu krajów europejskich głównie Holandii i Hiszpanii. Większość naszych zwierząt kupujemy bezpośrednio od rolników, oraz współpracujemy z wieloma dostawcami, którzy cenią naszą rzetelność i wiarygodność.

Hodowla bydła
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka