Przedsiębiorstwa rolnicze w Polsce

Firmy przedsiębiorstwa rolnicze w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Rozdziały
Pokaż więcejUkryć
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Staszów

Stadnina Koni Kurozweki położona jest w centrum województwa świętokrzyskiego, w południowej Polsce. To wyjątkowe pod każdym względem miejsce położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Kielecczyzny.

Hodowla koni
Producent
Województwo Śląskie, Landek

Szramek - to producent pasz.

Hodowla ryb
Producent
Województwo Łódzkie, Aleksandrów Łódzki

Rorbach-horses - Hodowla koni holsztyńskich.

Hodowla koni
Dystrybutor
Województwo Podlaskie, Łomża

Działalność oparta o rodzinne tradycje oraz prężny rozwój firmy od początków jej istnienia sprawiły, że obecnie Konrad jest liderem branży hodowlanej na rynku krajowym.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Lubuskie, Wschowa

Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień położona jest na Ziemi Lubuskiej, tuż przy granicy z Wielkopolską. Hodowla Zwierząt Zarodowych Osowa Sień należy do wiodących przedsiębiorstw hodowli bydła mlecznego w Polsce, funkcjonuje na około 3700 ha.

Hodowla bydła
Producent
Województwo Lubelskie, Wilków

Alpakówka - to hodowla alpak oraz producent ubrań i kołder z wełny alpaki.

Inna hodowla zwierząt
Producent
Województwo Mazowieckie, Łomianki

Alpaki Corazon - to firma która zajmuję się hodowlą alpak. Ich oferta to: niezwykłe wieczory panieńskie, imprezy okolicznościowe, sesje zdjęciowe, spotkania w domach seniorów, zajęcia edukacyjne z alpakami, spacer w terenie z alpakami, spotkanie z alpakami w ogrodzie.

Inna hodowla zwierząt
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Od 2003 roku Tropheus Tanganika zajmuje się sprzedażą ryb z jeziora Tanganika, które firma sprowadza bezpośrednio z Afryki. Sprowadza ryby odławiane w środowisku naturalnym, czyli WF.

Hodowla ryb
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Nowy Sącz

Skup Bydła Bez Pośredników Prosto do Ubojni do rzeźników Skupujemy -Byki -Krowy -Jałowki -Odsady -Cielaki -Owce -Kozy Zapraszamy wszystkich rolników Gospodarzy Do współpracy Dojeżdżamy Do każdego Jednego Rolnika.

Hodowla bydła
Dystrybutor
Województwo Łódzkie, Jeżów

Firma Rolnet zajmuje się sprzedażą produktów dla hodowców zwierząt! Oferowane są artykuły dla trzody, bydła, drobiu, psów, kotów, królików, gołębi.

Hodowla świń
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór