Hodowcy drobiu

Firmy hodowcy drobiu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Boczów

Działalność, którą prowadzimy to gospodarstwo specjalizuje się w hodowli drobiu.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Śląskie, Pawłowice

Hodowlą kurcząt brojlerowskich i produkcją pasz dla własnych stad brojlerowskich. Istniejemy od 2003 roku, przez kolejne lata pracujemy nad podnoszeniem jakości jak i wielkości produkcji zarówo w wylęgarni jak i na fermach brojlerowskich.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Śląskie, Zaborze

Ferma działa już od 2010 roku początkowo zajmując się tylko hodowlą drobiu brojlerowego, ale od 3 lat prowadzimy hodowle kur niosek.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Śląskie, Palowice

H&P Sp. z o. o. Odchów i Hodowla Drobiu Sp. K. jest firmą założoną w 1996 roku, przez Romana Hasińskiego, Piotra Paszkowskiego i Marka Pająka. Zajmujemy się odchowem kurek towarowych do 18 tygodnia życia.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Śląskie, Orzesze

H&P Sp. z o. o. Wylęg i Hodowla Drobiu Sp. K. jest firmą założoną w 1993 roku, przez Romana Hasińskiego i Piotra Paszkowskiego. Podstawowym kierunkiem naszej działalności są wylęgi piskląt kurki przeznaczonej do intensywnej produkcji jaj konsumpcyjnych oraz piskląt brojlerów.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Małopolskie, Stara

Chowem kur niosek na ściółce zajmujemy się od 1995r. Od 5 lat nasze kury mogą korzystać z pokrytego trawą wybiegu, który daje im możliwość swobodnego poruszania się na świeżym powietrzu, grzebania i wyszukiwania naturalnego pożywienia, co wpływa na najwyższą, jakość i wspaniały smak naszych jaj.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Świętokrzyskie, Wola Morawicka

Firma Bildrob istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Produkujemy pisklęta najwyższej jakości o czym świadczy wzrost produkcji oraz uznanie na rynku.

Hodowla drobiu
Producent
Województwo Małopolskie, Ostrowsko

Jesteśmy rodzinną firmą i od 1979 roku oferujemy Państwu najwyższej jakości jaja codziennie zbierane od naszych niosek, które posiadają pełnowartościową dietę wyposażoną w podstawowe zboża i pakiet niezbędnych witamin.

Hodowla drobiu
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka