Serwis przemysłu naftowego i gazowego

Firmy serwis przemysłu naftowego i gazowego w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Usługi
Województwo Małopolskie, Kraków

Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych, założone w 1950 roku, jest najstarszą firmą geofizyczną w Polsce. Działalność Przedsiębiorstwa przyczyniła się do geologicznego rozpoznania Polski.

Poszukiwania geologiczne
Usługi
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Kaefer działa w wielu branżach. Od przemysłu naftowego, gazowego, energetycznego i farmaceutycznego po górnictwo, przemysł stoczniowy i budownictwo - dostarcza produkty, systemy, rozwiązania i usługi klientom na całym świecie.

Budownictwo naftowe i gazowe, Przedsiębiorstwa usługowe
Usługi
Województwo Małopolskie, Bochnia

Zakład Robót Geologicznych Techniką Wiertniczą „KARPATY” działa od 2000 roku. Założycielem jest Wojciech Szewczyk. Powstał na bazie doświadczeń Andrzeja Szewczyka, który pełni w firmie funkcję Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego.

Poszukiwania geologiczne
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Polimex Mostostal S.A. to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska.

Budownictwo naftowe i gazowe
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Podstawowym przedmiotem działalności PGE Obrót S.A. jest obrót energią elektryczną na obszarze całego kraju. Zgodnie z wymogami ustawy Prawo energetyczne na prowadzenie tej działalności Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OEE/14/2690/U/1/98/AP z dnia 17 listopada 1998 roku. Koncesja ta obowiązuje do dnia 31.12.2025 roku.

Wydobycie i przetwarzanie gazu łupkowego, Wiercenie ropy naftowej i gazu ziemnego, Produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego
Usługi
Województwo Małopolskie, Kraków

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obsługą geologiczną instytucji, podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych.

Poszukiwania geologiczne
Usługi
Województwo Lubuskie, Zielona Góra

Exalo Drilling S. A. Oddział "Diament” w Zielonej Górze to wyspecjalizowany w usługach budowlanych samobilansujący się Oddział jednej z największych spółek branży usługowej, należącej do grupy kapitałowej PGNiG. Do działalnością podstawowej spółki Exalo S.A. zaliczamy usługi wiertnicze, oraz budowlane.

Budownictwo naftowe i gazowe
Dostawca
Województwo Śląskie, Katowice

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku, oferując szereg usługi w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi. Jesteśmy autoryzowanym reprezentantem jednego z najlepszych w Europie producentów urządzeń, elementów i osprzętu specjalnego, które wchodzą w skład samochodowych instalacji gazowych – firmy TARTARINI AUTO.

Budownictwo naftowe i gazowe
Usługi
Województwo Małopolskie, Kraków

Przedsiębiorstwo Geologiczne S.A. w Krakowie to firma z ponad 66 letnią tradycją. Podstawowym kierunkiem działania firmy jest geologia, a w szczególności: geologia złożowa - surowcowa, geologia inżynierska i geotechnika, hydrogeologia lokalna i o zasięgu regionalnym, kartografia geologiczna, zespól laboratoriów wykonujący badania dla w/w branż.

Poszukiwania geologiczne
Usługi
Województwo Łódzkie, Łódź

Działalność Pracowni Geologicznej GEO-MI oparta jest na przeprowadzaniu wstępnych prac projektowych, wykonywaniu badań geologicznych oraz przedstawianiu wyników tych prac w różnego rodzaju opracowaniach z zakresu geologii i ochrony środowiska.

Poszukiwania geologiczne
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka