Budownictwo naftowe i gazowe

Firmy budownictwo naftowe i gazowe w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Usługi
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Kaefer działa w wielu branżach. Od przemysłu naftowego, gazowego, energetycznego i farmaceutycznego po górnictwo, przemysł stoczniowy i budownictwo - dostarcza produkty, systemy, rozwiązania i usługi klientom na całym świecie.

Budownictwo naftowe i gazowe, Przedsiębiorstwa usługowe
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Polimex Mostostal S.A. to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska.

Budownictwo naftowe i gazowe
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Podstawowym przedmiotem działalności PGE Obrót S.A. jest obrót energią elektryczną na obszarze całego kraju. Zgodnie z wymogami ustawy Prawo energetyczne na prowadzenie tej działalności Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OEE/14/2690/U/1/98/AP z dnia 17 listopada 1998 roku. Koncesja ta obowiązuje do dnia 31.12.2025 roku.

Wydobycie i przetwarzanie gazu łupkowego, Wiercenie ropy naftowej i gazu ziemnego, Produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego
Usługi
Województwo Lubuskie, Zielona Góra

Exalo Drilling S. A. Oddział "Diament” w Zielonej Górze to wyspecjalizowany w usługach budowlanych samobilansujący się Oddział jednej z największych spółek branży usługowej, należącej do grupy kapitałowej PGNiG. Do działalnością podstawowej spółki Exalo S.A. zaliczamy usługi wiertnicze, oraz budowlane.

Budownictwo naftowe i gazowe
Dostawca
Województwo Śląskie, Katowice

Działamy nieprzerwanie od 1994 roku, oferując szereg usługi w zakresie projektowania, wytwarzania i wdrażania systemów zasilania paliwami gazowymi. Jesteśmy autoryzowanym reprezentantem jednego z najlepszych w Europie producentów urządzeń, elementów i osprzętu specjalnego, które wchodzą w skład samochodowych instalacji gazowych – firmy TARTARINI AUTO.

Budownictwo naftowe i gazowe
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Obecnie Control Process jest znaną i cenioną marką na rynku budownictwa spacjalistycznego.

Budownictwo naftowe i gazowe
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka