Przemysł naftowy i gazowy w Polsce

Firmy przemysł naftowy i gazowy w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Brzeg Dolny

Grupa PCC to międzynarodowa struktura kapitałowa, w której skład wchodzi kilkadziesiąt spółek operujących w trzech ważnych gałęziach gospodarki. Należą do nich: chemia, energia i logistyka.

Przetwarzanie gazu, wytwarzanie produktów gazowych
Usługi
Województwo Małopolskie, Kraków

Przedsiębiorstwo Badań Geofizycznych, założone w 1950 roku, jest najstarszą firmą geofizyczną w Polsce. Działalność Przedsiębiorstwa przyczyniła się do geologicznego rozpoznania Polski.

Poszukiwania geologiczne
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

W swojej ofercie Motochemia.pl posiada szeroko pojętą chemię, kosmetyki samochodowe oraz akcesoria.

Produkcja smarów i środków smarnych
Producent
Województwo Lubelskie, Świdnik

Lubcon to producent smarów i środków smarnych.

Produkcja smarów i środków smarnych
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Grupa Lotos to jedno z największych przedsiębiorstw w kraju. Jest koncernem naftowym zajmującym się wydobyciem i przerobem ropy naftowej oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych.

Rafinacja, wytwarzanie produktów naftowych (rafinerie)
Usługi
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Kaefer działa w wielu branżach. Od przemysłu naftowego, gazowego, energetycznego i farmaceutycznego po górnictwo, przemysł stoczniowy i budownictwo - dostarcza produkty, systemy, rozwiązania i usługi klientom na całym świecie.

Budownictwo naftowe i gazowe, Przedsiębiorstwa usługowe
Usługi
Województwo Małopolskie, Bochnia

Zakład Robót Geologicznych Techniką Wiertniczą „KARPATY” działa od 2000 roku. Założycielem jest Wojciech Szewczyk. Powstał na bazie doświadczeń Andrzeja Szewczyka, który pełni w firmie funkcję Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego.

Poszukiwania geologiczne
Producent
Województwo Śląskie, Chorzów

Produkty Specol wytwarzane są w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz wiedzę i doświadczenie fachowców współpracujących z najlepszymi światowymi producentami dodatków uszlachetniających.

Produkcja smarów i środków smarnych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Polimex Mostostal S.A. to jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska.

Budownictwo naftowe i gazowe
Dostawca
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Podstawowym przedmiotem działalności PGE Obrót S.A. jest obrót energią elektryczną na obszarze całego kraju. Zgodnie z wymogami ustawy Prawo energetyczne na prowadzenie tej działalności Spółka otrzymała koncesję udzieloną decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki Nr OEE/14/2690/U/1/98/AP z dnia 17 listopada 1998 roku. Koncesja ta obowiązuje do dnia 31.12.2025 roku.

Wydobycie i przetwarzanie gazu łupkowego, Wiercenie ropy naftowej i gazu ziemnego, Produkcja ropy naftowej i gazu ziemnego
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór