Przemysł metali nieżelaznych w Polsce

Firmy przemysł metali nieżelaznych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Renishaw jest światowym liderem w dziedzinie produkcji precyzyjnych urządzeń metrologicznych i technologii do systemów medycznych. Projektuje, opracowuje i dostarcza rozwiązania i systemy o niezrównanej precyzji, niezawodności i wydajności.

Produkcja metali w postaci proszków
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Pehamet jest wiodącym dystrybutorem produktów i półproduktów z metali takich, jak: miedź, mosiądz, aluminium, brąz, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także prowadzi skup i sprzedaż surowców wtórnych z metali kolorowych.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Producent
Województwo Małopolskie, Kęty

Jest nowoczesną firmą o globalnym zasięgu, oferującą klientom najwyższą jakość produktów oraz przejrzyste i uczciwe zasady współpracy.

Wydobycie i produkcja aluminium, tlenku glinu i soli fluoru, Produkcja stopów twardych
Producent
Województwo Małopolskie, Maków Podhalański

Electris jest dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu międzynarodowym. Od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji wysoko specjalizowanych rozwiązań dystrybucji energii.

Wydobycie i produkcja miedzi
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Firma Dostal specjalizuje się w kompleksowych dostawach najwyższej jakości stali narzędziowych – jakościowych.

Wydobycie i produkcja aluminium, tlenku glinu i soli fluoru
Producent
Województwo Dolnośląskie, Oława

Cyntos to prężnie rozwijający się producent spoiw lutowniczych i stopów metali białych. Firma specjalizuje się w produkcji stopów na bazie cyny, ołowiu i miedzi, z udziałem srebra, antymonu, cynku, bizmutu, niklu, fosforu, indu oraz arsenu.

Wydobycie i produkcja cyny
Producent
Województwo Śląskie, Siemianowice Śląskie

Przedsiębiorstwo Cynkpol powstało w 2001 roku w Siemianowicach Śląskich. Firma odzyskuje cynk z takich odpadów jak: blachy cynkowe, zgary oraz popioły cynkowe. Przedsiębiorstwo dysponuje wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami w zakresie zbierania, transportu i odzysku odpadów.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Legnica

Spółka prowadzi działalność w Legnicy, gdzie wybudowała i uruchomiła zakład produkcyjny – cynkownię drutu i taśm stalowych.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Usługi
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma B-Pro-Eco-Invest działa na rynku od 2015 roku przez ten krotki okres nabra­la doświad­cze­nia co pozwala na sprawną i solidną obsługę klien­tów.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Dystrybutor
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Wolften to polska firma obecna na europejskim rynku od 2008 roku. Doświadczenie zbierane przez lata pozwoliło im być nie tylko profesjonalnym dystrybutorem, ale także ekspertem w branży wyrobów hutniczych. Dzięki zespołowi profesjonalistów firma może zadbać o kompleksową realizację zamówień.

Wydobycie i produkcja aluminium, tlenku glinu i soli fluoru
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór