Przemysł metali nieżelaznych

Firmy przemysł metali nieżelaznych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Istniejemy na polskim rynku nieprzerwanie od 1946 roku. Jesteśmy członkiem Izby Gospodarczej Metali Niezależnych i Recyklingu.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Renishaw jest światowym liderem w dziedzinie produkcji precyzyjnych urządzeń metrologicznych i technologii do systemów medycznych. Projektuje, opracowuje i dostarcza rozwiązania i systemy o niezrównanej precyzji, niezawodności i wydajności.

Produkcja metali w postaci proszków
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Pehamet jest wiodącym dystrybutorem produktów i półproduktów z metali takich, jak: miedź, mosiądz, aluminium, brąz, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także prowadzi skup i sprzedaż surowców wtórnych z metali kolorowych.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Producent
Województwo Małopolskie, Kęty

Jest nowoczesną firmą o globalnym zasięgu, oferującą klientom najwyższą jakość produktów oraz przejrzyste i uczciwe zasady współpracy.

Wydobycie i produkcja aluminium, tlenku glinu i soli fluoru, Produkcja stopów twardych
Producent
Województwo Małopolskie, Maków Podhalański

Electris jest dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu międzynarodowym. Od początku swej działalności specjalizuje się w produkcji wysoko specjalizowanych rozwiązań dystrybucji energii.

Wydobycie i produkcja miedzi
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Inowrocław

Firma Dostal specjalizuje się w kompleksowych dostawach najwyższej jakości stali narzędziowych – jakościowych.

Wydobycie i produkcja aluminium, tlenku glinu i soli fluoru
Producent
Województwo Dolnośląskie, Oława

Cyntos to prężnie rozwijający się producent spoiw lutowniczych i stopów metali białych. Firma specjalizuje się w produkcji stopów na bazie cyny, ołowiu i miedzi, z udziałem srebra, antymonu, cynku, bizmutu, niklu, fosforu, indu oraz arsenu.

Wydobycie i produkcja cyny
Producent
Województwo Śląskie, Siemianowice Śląskie

Przedsiębiorstwo Cynkpol powstało w 2001 roku w Siemianowicach Śląskich. Firma odzyskuje cynk z takich odpadów jak: blachy cynkowe, zgary oraz popioły cynkowe. Przedsiębiorstwo dysponuje wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami w zakresie zbierania, transportu i odzysku odpadów.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Legnica

Spółka prowadzi działalność w Legnicy, gdzie wybudowała i uruchomiła zakład produkcyjny – cynkownię drutu i taśm stalowych.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Usługi
Województwo Małopolskie, Wieliczka

Firma B-Pro-Eco-Invest działa na rynku od 2015 roku przez ten krotki okres nabra­la doświad­cze­nia co pozwala na sprawną i solidną obsługę klien­tów.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka