Metalurgia w Polsce

Firmy metalurgia w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Stargard

Jest zaawansowanym technicznie centrum serwisowym stali położonym w Stargardzie (północno-zachodnia Polska) otwartym przez grupę Van Heyghen w sierpniu 2015 roku.

Produkcja stali, żelaza i stopów
Producent
Województwo Podkarpackie, Krosno

Stal Impex to firma, specjalizująca się w wytwarzaniu wysokoprzetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników. Produkuje rury oraz profile stalowe – zgrzewane, także w wersji ocynkowanej, a także tunele foliowe (profesjonalne i hobbystyczne), namioty garażowe, bramy i ogrodzenia, wykonane metodą bezspawową.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Specialtech z Krakowa (Małopolska) to zakład specjalizujący się w profesjonalnej obróbce CNC, a swą działalność rozpoczął w 2002 roku. Doświadczenie zdobyte w tym czasie pozwala nam realizować skomplikowane i nietypowe projekty dla wielu gałęzi przemysłu i branż: automotive, lotniczej, medycznej, zbrojeniowej, budowlanej, spożywczej czy też reklamowej.

Artykuły żelazne (gwoździe, wkręty, śruby i t.d.), Produkcja wyrobów metalowych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Renishaw jest światowym liderem w dziedzinie produkcji precyzyjnych urządzeń metrologicznych i technologii do systemów medycznych. Projektuje, opracowuje i dostarcza rozwiązania i systemy o niezrównanej precyzji, niezawodności i wydajności.

Produkcja metali w postaci proszków
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Firma Profix rozpoczęła działalność w 1987 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Krakowie. Początkowo zajmowali się projektowaniem, a także drobnymi pracami budowlanymi.

Produkcja konstrukcji metalowych
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Szczecin

Przedsiębiorstwo Polcast zostało utworzone w 1992 roku i od początku swojej działalności specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu odlewów z materiałów żaroodpornych i żarowytrzymałych.

Produkcja stopów żaroodpornych
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Pehamet jest wiodącym dystrybutorem produktów i półproduktów z metali takich, jak: miedź, mosiądz, aluminium, brąz, stal nierdzewna i kwasoodporna, a także prowadzi skup i sprzedaż surowców wtórnych z metali kolorowych.

Obróbka złomu metali nieżelaznych i stopów
Producent
Województwo Śląskie, Gliwice

Saint-Gobain PAM od ponad 150 lat tworzy innowacyjne rozwiązania. Firma jest światowym liderem w produkcji kompleksowych rozwiązań z żeliwa sferoidalnego do systemów wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu, jak m.in. rury, kształtki i armatura oraz żeliwo drogowe.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Mostostal Kraków specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłów cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Spółka należy do Grupy Budimex.

Produkcja konstrukcji metalowych
Producent
Województwo Podkarpackie, Stalowa Wola

Przedmiotem działalności firmy MARGO Sp. z o.o. jest handel rurami stalowymi i elementami złącznymi do rurociągów stalowych, produkcja króćców, nypli i muf gwintowanych oraz usługi w zakresie cięcia i gwintowania rur. W ofercie są także blachy, pręty, kształtowniki oraz inne wyroby hutnicze.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór