Metalurgia żelaza

Firmy metalurgia żelaza w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Huta Ostrowiec – kombinat metalurgiczny zlokalizowany w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest własnością hiszpańskiej grupy Celsa.

Produkcja wyrobów walcowanych ze stali, żeliwa i stopów
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

ArcelorMittal jest największym i najnowocześniejszym producentem stali w Polsce skupiającym prawaie 50% krajowego potencjału produkcyjnego oraz największym producenten koksu w Europie.

Produkcja wyrobów walcowanych ze stali, żeliwa i stopów
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Stargard

Jest zaawansowanym technicznie centrum serwisowym stali położonym w Stargardzie (północno-zachodnia Polska) otwartym przez grupę Van Heyghen w sierpniu 2015 roku.

Produkcja stali, żelaza i stopów
Producent
Województwo Podkarpackie, Krosno

Stal Impex to firma, specjalizująca się w wytwarzaniu wysokoprzetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników. Produkuje rury oraz profile stalowe – zgrzewane, także w wersji ocynkowanej, a także tunele foliowe (profesjonalne i hobbystyczne), namioty garażowe, bramy i ogrodzenia, wykonane metodą bezspawową.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Producent
Województwo Śląskie, Gliwice

Saint-Gobain PAM od ponad 150 lat tworzy innowacyjne rozwiązania. Firma jest światowym liderem w produkcji kompleksowych rozwiązań z żeliwa sferoidalnego do systemów wodociągowych i kanalizacyjnych na potrzeby gospodarki komunalnej, drogownictwa i przemysłu, jak m.in. rury, kształtki i armatura oraz żeliwo drogowe.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Producent
Województwo Podkarpackie, Stalowa Wola

Przedmiotem działalności firmy MARGO Sp. z o.o. jest handel rurami stalowymi i elementami złącznymi do rurociągów stalowych, produkcja króćców, nypli i muf gwintowanych oraz usługi w zakresie cięcia i gwintowania rur. W ofercie są także blachy, pręty, kształtowniki oraz inne wyroby hutnicze.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Dystrybutor
Województwo Śląskie, Kalety

Początki działalności Grupy Hemarpol sięgają roku 1989. Firma na początku zajmowała się współpracą z zakładami przemysłowymi ze Śląska, by po niedługim czasie rozwinąć działalność na terenie całego kraju.

Przetwarzanie złomu metali żelaznych i stopów
Producent
Województwo Śląskie, Koziegłowy

Historia rozpoczęła się w 1948 roku od rewolucyjnego pomysłu połączenia rurowego, którego przeznaczeniem był transport wody pitnej.

Produkcja rur stalowych, żeliwnych i stopowych
Producent
Województwo Śląskie, Zawiercie

Commercial Metals Company — spółką, która jest również znana pod nazwą CMC.Ich stal jest wykorzystywana w budowie stadionów sportowych, budynków jak również autostrad, mostów, linii kolejowych oraz innych budowli na całym świecie.

Produkcja żelazostopów
Producent
Województwo Śląskie, Siemianowice Śląskie

Posiadając największy w Wielkiej Brytanii zakres mocy produkcyjnych firma Barnshaws jest w stanie zapewnić bezkonkurencyjne rozwiązania gięcia stali dla architektury, przemysłu naftowego, górnictwa, transportu, inżynierii lądowej, a także innych sektorów.

Produkcja wyrobów walcowanych ze stali, żeliwa i stopów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka