Producenci żelazostopów

Firmy producenci żelazostopów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Zawiercie

Commercial Metals Company — spółką, która jest również znana pod nazwą CMC.Ich stal jest wykorzystywana w budowie stadionów sportowych, budynków jak również autostrad, mostów, linii kolejowych oraz innych budowli na całym świecie.

Produkcja żelazostopów
Producent
Województwo Śląskie, Łaziska Górne

Re Alloys jest zaufanym i cenionym w branży producentem żelazostopów. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej i menadżerskiej znającej rynek żelazostopów oraz proces produkcyjny, od wielu lat jest wiodącym producentem w regionie.

Produkcja żelazostopów
Producent
Województwo Śląskie, Tychy

Podstawowym przedmiotem działania PEDMO S.A. jest produkcja i sprzedaż materiałów pomocniczych dla: hutnictwa, odlewnictwa, metalurgii metali nieżelaznych, przemysłu metalowego oraz działalność handlowa, usługowa w zakresie:.

Produkcja żelazostopów
Producent
Województwo Śląskie, Łaziska Górne

Huta Łaziska S.A. to huta wyspecjalizowana w produkcji żelazostopów – niezbędnych w procesach stalowniczych i odlewniczych. Posiada ugruntowaną pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych. W ciągu ostatnich kilku lat zasadniczą część produkowanych żelazostopów Huta kieruje na eksport.

Produkcja żelazostopów
Dystrybutor
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Metaltrade sp. z o.o z siedzibą w Warszawie jest firmą handlową, działającą w strukturach Kovintrade d.d.o. największego dystrybutora stali i surowców na rynku Słoweńskim , posiadającym przedstawicielstwa w 13 krajach Europy. Metaltrade sp. z o.o. na rynku polskim reprezentuje dwie słoweńskie huty stali : Metal Ravne d.o.o. oraz Store Steel d.o.o.

Produkcja żelazostopów
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Krakodlew S.A. jest największą w Polsce i jedną z największych odlewni w Europie. Od początku swojego istnienia nasza odlewnia specjalizuje się w produkcji osprzętu hutniczego, a od drugiej połowy lat 90-tych rozszerzyła swoją ofertę o obciążniki oraz przeciwwagi do dźwigów, koparek oraz innych maszyn.

Produkcja żelazostopów
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka