Wydobywcy i producenci cynku, ołowiu

Firmy wydobywcy i producenci cynku, ołowiu w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Śląskie, Siemianowice Śląskie

Przedsiębiorstwo Cynkpol powstało w 2001 roku w Siemianowicach Śląskich. Firma odzyskuje cynk z takich odpadów jak: blachy cynkowe, zgary oraz popioły cynkowe. Przedsiębiorstwo dysponuje wszystkimi niezbędnymi pozwoleniami w zakresie zbierania, transportu i odzysku odpadów.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Legnica

Spółka prowadzi działalność w Legnicy, gdzie wybudowała i uruchomiła zakład produkcyjny – cynkownię drutu i taśm stalowych.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Polskie Towarzystwo Cynkownicze zrzesza blisko 60 cynkowni zlokalizowanych na terenie całego kraju, swoją działalnością obejmując 80% polskiego rynku usług związanych z cynkowaniem ogniowym. Polskie Towarzystwo Cynkownicze to organizacja non-profit, w której skład wchodzi ponad 50 cynkowni, zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Śląskie, Miasteczko Śląskie

Huta Cynku „Miasteczko Śląskie” Spółka Akcyjna – huta cynku z siedzibą w Miasteczku Śląskim należąca do Grupy ZGH Bolesław, producent wyrobów z cynku oraz ołowiu. Huta wytwarza cynk i ołów metodą pirometalurgiczną. Cynk surowy jest produkowany w technologii ISP, a następnie rektyfikowany. Ołów i kadm jest rafinowany.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Śląskie, Katowice

ZM SILESIA SA to przedsiębiorstwo, które w ciągu 170 lat działalności osiągnęło pozycję specjalisty w zakresie produkcji i przetwórstwa cynku. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem blach i taśm cynkowo-tytanowych oraz drutu cynkowego.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Dolnośląskie, Oława

Obecnie jesteśmy największym w Polsce producentem tlenków cynku, ołowiu i kadmu. Wytwarzamy komponenty niezbędne do produkcji baterii i akumulatorów, mieszanek paszowych oraz farb i lakierów.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Producent
Województwo Mazowieckie, Warka

Advantic jest polską firmą, działającą w obszarach związanych z przemysłem spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Pracownicy firmy dysponują wieloletnim doświadczeniem biznesowym i naukowym, zdobytymi w trakcie kariery w Polsce, Niemczech i USA. Firma Advantic zajmuje się importem, dystrybucją oraz produkcją surowców. Ponadto przedmiotem działalności są badania rozwojowe w zakresie nowych materiałów, analityki związków organicznych oraz soli nieorganicznych.

Wydobycie i produkcja cynku, ołowiu
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka