Producenci sprzętu polimerowego

Firmy producenci sprzętu polimerowego w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Łysomice

Złomiarze Recycling Technology to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się polska firma, która od 1996 roku stale powiększa grono klientów na terenie kraju i poza jego granicami. Obecnie jest jednym z wiodących producentów maszyn do recyklingu w Europie.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Małopolskie, Skawina

Zamak Mercator swoją historię działalności rozpoczął w strukturach Krakowskiej Fabryki Kabli (KFK).

Produkcja sprzętu polimerowego, Produkcja maszyn dla przemysłu poligraficznego
Producent
Województwo Wielkopolskie, Jutrosin

Przedsiębiorstwo Sobmetal powstało w 1999 roku. Od początku istnienia firma specjalizowała się w produkcji mieszalników dla indywidualnych klientów.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Wielkopolskie, Środa Wielkopolska

Początki firmy GG Plast Technology wiążą się z produkcją folii z polietylenu. Dzięki systematycznemu wzrostowi mocy produkcyjnych i rozbudowie parku maszynowego firma zdecydowala o nawiązaniu stałej współpracy z dostawcami różnych urządzeń.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Deublin jest czołowym producentem złączy obrotowych – elementów maszyn, które umożliwiają przesyłanie pod ciśnieniem płynu grzewczego, chłodzącego lub przekazania napędu hydraulicznego ze stacjonarnej instalacji zasilającej do obrotowej części maszyny.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Mazowieckie, Wołomin

Firma Alea Plastics Machinery od 1993r. zajmuje się produkcją, dostawą i montażem wytłaczarek do produkcji folii rękawowej z poliolefin (1-3 warstwy) oraz wytłaczarek jedno i dwu ślimakowych do produkcji granulatów specjalnych i regranulatów z wielu dostępnych tworzyw sztucznych.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Mazowieckie, Sokołów Podlaski

Zajmujesz się obróbką drewna lub metalu, rolnictwem, leśnictwem, a może potrzebujesz sprzętu do prac ziemnych bądź do magazynu? Doskonale trafiłeś! W naszym sklepie internetowym znajdziesz profesjonalne narzędzia od najlepszych producentów.

Produkcja sprzętu polimerowego
Usługi
Województwo Podkarpackie, Kolbuszowa

Firma Koltex Plastic Recycling Systems to uczestnik działającej w dziedzinie gospodarki odpadami i przetwórstwa tworzyw sztucznych znanej w Polsce rodzinnej Grupy Koltex, w ramach której jest ona producentem zaawansowanych jakościowo i technologicznie kompletnych linii do recyklingu tworzyw sztucznych.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Głogowo

WW Ekochem od 1999 roku prowadzi kompleksową działalność na polskim i zagranicznym rynku tworzyw sztucznych. Jesteśmy Producentem wysokiej klasy Maszyn i kompletnych Linii technologicznych wykonanych z użyciem znanych i cenionych podzespołów europejskich marek.

Produkcja sprzętu polimerowego
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Comprex to producent maszyn kablowych, maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz maszyn prototypowych o dowolnej tematyce. Zajmujemy się również serwisem maszyn produkcyjnych. Usługi świadczymy głównie w Europie Środkowej.

Produkcja sprzętu polimerowego
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka