Producenci sprzętu gumowego

Firmy producenci sprzętu gumowego w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Połczyn-Zdrój

Hürmak Plastik Otomotiv Makine Imalat Sanayi to jeden z liderów Tureckiego przemysłu tworzyw sztucznych.

Produkcja sprzętu gumowego
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Engel jest producentem kompletnych systemów produkcyjnych, gdzie wszystkie procesy i poszczególne elementy automatyzacji są perfekcyjnie do siebie dostosowane, od wtryskarki po robota czy urządzenia peryferyjne. Ich klienci mogą dzięki temu liczyć na najwyższą jakość detali, stabilne procesy i maksymalną produktywność.

Produkcja sprzętu gumowego
Producent
Województwo Zachodniopomorskie, Parlino

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty firmy Gumalit-Haas. Jesteśmy rodzinną firmą, kształtującą swoje doświadczenie już od 1983 roku. Główną specjalizacją firmy jest produkcja wyrobów formowych z gumy, a od 2012 roku również z elastomeru poliuretanowego.

Produkcja sprzętu gumowego, Produkcja przemysłowych wyrobów gumowych
Dostawca
Województwo Śląskie, Żywiec

PONAR PLAST oferuje sprzedaż maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy oraz urządzenia peryferyjne. Świadczmy usługi w zakresie kompleksowego serwisu maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, urządzeń peryferyjnych, serwisu sterowania wraz z mechaniką maszyn, zarówno własnych jak i innych producentów.

Produkcja sprzętu gumowego
Producent
Województwo Śląskie, Tychy

Zajmujemy się produkcją form do gumy i tworzyw, form ciśnieniowych do odlewnictwa, produkcją przyrządów i urządzeń do usprawniania i automatyzacji procesów technologicznych, regeneracją i modernizacją narzędzi do obróbki gumy, tworzyw i blach oraz usługami projektowymi i obróbczymi.

Produkcja sprzętu gumowego
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka