Producenci samochodów w Polsce

Firmy producenci samochodów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Volvo Polska jest częścią Grupy Volvo – jednego z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Volkswagen Poznań to cztery nowoczesne zakłady produkcyjne, ponad 11 000 pracowników oraz świetne produkty.

Produkcja samochodów osobowych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Owińska

Solaris Bus & Coach to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów, Produkcja trolejbusów
Producent
Województwo Mazowieckie, Nadarzyn

Scania jest światowym liderem zapewniającym rozwiązania dla transportu, w tym pojazdy ciężarowe i autobusy do ciężkich zastosowań, a także szeroką gamę powiązanych z nimi usług.

Produkcja autobusów
Producent
Województwo Śląskie, Gliwice

Opel Manufacturing Poland należy do spółki Opel/Vauxhall, wchodzącej w skład międzynarodowego koncernu Groupe PSA. W skład przedsiębiorstwa wchodzą produkujący samochody osobowe zakład w Gliwicach, gdzie znajduje się również główna siedziba firmy, oraz fabryka silników w Tychach.

Produkcja samochodów osobowych
Producent
Województwo Mazowieckie, Nadarzyn

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 28 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Śląskie, Tychy

Lear Corporation Polska posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra rozwojowe, w których zatrudnia ok. 7.000 pracowników.

Produkcja pojazdów użytkowych
Producent
Województwo Lubelskie, Lublin

Ursus Bus produkuje autobusy o napędzie elektrycznym, trolejbusy i niskoemisyjne autobusy z silnikami diesel EURO6. Posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i produkcyjną, gwarantującą najwyższą jakość oferowanych pojazdów oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań.

Produkcja autobusów, Produkcja trolejbusów
Producent
Województwo Śląskie, Częstochowa

Firma zajmuje się sprzedażą oryginalnych części do silników różnych samochodóworaz zaopatruje szlifiernie i warsztaty mechaniczne, prowadzi sprzedaż wysyłkową.

Produkcja silników samochodowych, Produkcja części samochodowych
Dystrybutor
Województwo Małopolskie, Kraków

Prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń budowlanych od 2007 roku, oferujemy maszyny i urządzenia budowlane, materiały eksploatacyjne, części zamienne oraz prowadzimy serwis urządzeń i maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową.

Produkcja silników samochodowych, Produkcja części samochodowych, Produkcja sprzętu do budowy dróg
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór