Producenci pojazdów użytkowych

Firmy producenci pojazdów użytkowych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Podkarpackie, Mielec

Firma MELEX Sp. z o.o. to międzynarodowy sukces. Produkowane przez pół wieku pojazdy zdążyły zyskać na tyle dużą popularność, że nazwa MELEX stała się synonimem po znany na całym świecie producent pojazdów elektrycznych.

Produkcja pojazdów użytkowych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Volvo Polska jest częścią Grupy Volvo – jednego z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Wielkopolskie, Owińska

Solaris Bus & Coach to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów, Produkcja trolejbusów
Producent
Województwo Mazowieckie, Nadarzyn

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 28 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Śląskie, Tychy

Lear Corporation Polska posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra rozwojowe, w których zatrudnia ok. 7.000 pracowników.

Produkcja pojazdów użytkowych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka