Producenci autobusów w Polsce

Firmy producenci autobusów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Volvo Polska jest częścią Grupy Volvo – jednego z wiodących światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych oraz systemów napędowych do łodzi motorowych i urządzeń przemysłowych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Wielkopolskie, Owińska

Solaris Bus & Coach to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 25-letnim doświadczeniu i ponad 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów, Produkcja trolejbusów
Producent
Województwo Mazowieckie, Nadarzyn

Scania jest światowym liderem zapewniającym rozwiązania dla transportu, w tym pojazdy ciężarowe i autobusy do ciężkich zastosowań, a także szeroką gamę powiązanych z nimi usług.

Produkcja autobusów
Producent
Województwo Mazowieckie, Nadarzyn

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 28 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych.

Produkcja pojazdów użytkowych, Produkcja autobusów
Producent
Województwo Lubelskie, Lublin

Ursus Bus produkuje autobusy o napędzie elektrycznym, trolejbusy i niskoemisyjne autobusy z silnikami diesel EURO6. Posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską i produkcyjną, gwarantującą najwyższą jakość oferowanych pojazdów oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań.

Produkcja autobusów, Produkcja trolejbusów
Mogą Państwo bezpłatnie dodać producenta lub targi branżowe do naszej strony internetowej.
Wybór według parametrów
Dobór