Producenci przyrządów, części i zespołów

Firmy producenci przyrządów, części i zespołów w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. jest jedną z czołowych firm należących do Grupy kapitałowej REMONTOWA HOLDING SA.

Produkcja wyposażenia statków, komponentów, Produkcja przyrządów, części i zespołów
Producent
Województwo Pomorskie, Gdynia

PGZ Stocznia Wojenna oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, remontów, przebudów, modernizacji i budów okrętów wojennych oraz jednostek dla innych służb mundurowych i państwowych. Posiadamy infrastrukturę przystosowaną do prowadzenia projektów tego typu oraz prawie stuletnie doświadczenie we współpracy z polską Marynarką Wojenną. Dodatkowo zaletą PGZ Stoczni Wojennej jest jej unikalna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie głównej bazy morskiego rodzaju sił zbrojnych, tj. Portu Wojennego w Gdyni.

Projektowanie okrętów wojennych, Produkcja statków wojskowych, Produkcja wojskowych silników okrętowych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Polska Grupa Zbrojeniowa to grupa kapitałowa skupiająca kilkadziesiąt zakładów przemysłowych, obiektów serwisowych i ośrodków badawczych kluczowych dla polskiego przemysłu obronnego.

Produkcja przyrządów, części i zespołów, Projektowanie pojazdów opancerzonych, Produkcja pojazdów opancerzonych
Producent
Województwo Pomorskie, Gdańsk

Remontowa Holding to największa stoczniowa grupa kapitałowa w Polsce, lider branży przemysłowej w regionie, która skupia ponad 20 firm. Jesteśmy także jednym z największych pracodawców na Pomorzu.

Produkcja wojskowych silników okrętowych, Produkcja przyrządów, części i zespołów, Konserwacja i naprawa okrętów wojennych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka