Producenci polimerów, tworzyw sztucznych

Firmy producenci polimerów, tworzyw sztucznych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Łódzkie, Łódź

Produkcja z tworzyw sztucznych na formach własnych jak i powierzonych. Usługi konfekcji, preassemblingu (wstępnego montażu elementów) oraz druku tamponowego na wypraskach.
Własna narzędziownia oraz biuro konstrukcyjne.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Wielkopolskie, Poznań

Witamy w REHAU — jednej z wiodących marek premium w zakresie polimerowych rozwiązań dla sektora budowlanego, motoryzacyjnego i przemysłowego zatrudniającej ponad 20 000 pracowników na całym świecie.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Małopolskie, Pcim

KLGS jest producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, a także kolejowej i budowlanej.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Białe Błota

Usługi na wtryskarkach, profesjonalnie i terminowo. Usługi wtrysku w oparciu o nowoczesny park maszynowy.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Dystrybutor
Województwo Łódzkie, Łódź

Jesteśmy dynamiczną i prężnie działającą firmą z tradycjami, dysponującą dużym doświadczeniem i wiedzą. Jesteśmy dystrybutorem chemii przemysłowej dla branż: Przemysł chemiczny, budownictwo, przemysł włókienniczy, przemysł tworzyw sztucznych, rolnictwa, przemysł paszowy.

Produkcja zasad, kwasów i soli, Produkcja sadzy technicznej, Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Jesteśmy producentem i dystrybutorem barwników oraz dodatków do tworzyw sztucznych. Nasza firma RUTALIA Masterbatches & Additives prezentuje najszerszą na rynku ofertę produktów do wybarwiania i modyfikacji tworzyw sztucznych.

Produkcja sadzy technicznej, Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Łódzkie, Janiszewice

Plastem to firma produkcyjno-handlowa, która została założona w 1996 roku. Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości części maszyn oraz projektowaniu i montażu bardzo wysokiej klasy maszyn i urządzeń, oraz kompletnych systemów transportu wewnętrznego w oparciu o najnowsze rozwiązania i sprawdzone technologie.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Producent
Województwo Mazowieckie, Nowa Bukówka

Dzięki zebranemu doświadczeniu na przestrzeni wielu lat, możemy zaoferować Państwu termoformowanie z takich materiałów jak POLIWĘGLAN BEZBARWNY oraz KYDEX. Posiadany przez nas park maszynowy oraz skupienie produkcji w obrębie jednej firmy pozwala nam ekspresowo realizować zarówno prototypy jak i serie produkcyjne.

Produkcja polimerów, tworzyw sztucznych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka