Producenci żywic syntetycznych

Firmy producenci żywic syntetycznych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Obecnie Weber w Polsce to: zespół ponad 260 pracowników, 2 fabryki wytwarzające gotowe mieszanki budowlane (znajdujące się w Gdyni i Górze Kalwarii ) oraz terminale logistyczne wraz z centrami barwienia.

Produkcja żywic syntetycznych
Producent
Województwo Mazowieckie, Warszawa

Firma TSC została założona w 1999 roku w Warszawie. Firma jest zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie rozwiązań systemów chemicznych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Zajmuje się wdrażaniem optymalnych systemów dostosowanych do konkretnych warunków maszyn papierniczych.

Produkcja żywic syntetycznych
Producent
Województwo Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Polski producent żywic REVO SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k. (dawniej POL-TRADE Sp. z o.o.) należymy do grona czołowych polskich producentów i dostawców rozwiązań na bazie żywic dla budownictwa, architektury krajobrazu i infrastruktury drogowej. Jesteśmy znani z szerokiej gamy wysokiej jakości produktów.

Produkcja żywic syntetycznych
Producent
Województwo Podkarpackie, Pustków

LERG SA w Pustkowie jest producentem i eksporterem żywic syntetycznych stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Firma kładzie szczególny nacisk na utrzymanie wysokiej jakości wytwarzanych wyrobów oraz dostosowanie profilu produkcji do aktualnych potrzeb Klientów krajowych i zagranicznych.

Produkcja żywic syntetycznych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka