Producenci maszyn do produkcji materiałów budowlanych

Firmy producenci maszyn do produkcji materiałów budowlanych w Polsce są przedstawione na tej stronie. Użyj filtra, aby wyszukać żądane województwo lub branżę.

Producent
Województwo Małopolskie, Sułkowice

Firma Emi istnieje na rynku od 1991 roku. Od 2002 roku głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż używanych i nowych maszyn do obróbki drewna.

Maszyny do obróbki drewna, Produkcja urządzeń kuźniczych, Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Kraków

Jesteśmy grupą specjalistów z branży automatyki przemysłowej i elektroenergetyki. Realizujemy projekty i wdrożenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych i przetwórczych.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych, Produkcja maszyn do pakowania, Produkcja urządzeń transformatorowych i reaktorowych
Producent
Województwo Warmińsko-Mazurskie, Gajewo

FABRYKA MASZYN CNC. PLOT ELECTRONICS. Roboty przemysłowe produkowane przez polską firmę PLOT Electronics - to dzięki nim możesz stać się ważnym producentem w nieznanym Tobie dotąd procesie wytwarzania produktu.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Producent
Województwo Śląskie, Katowice

Prawie 20 lat doświadczenia w branży. Od momentu rozpoczęcia działalności w 2003 roku zrealizowaliśmy ponad 500 projektów bezpośrednio związanych z szeroko pojętą automatyzacją przemysłu. Od.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Wielkie Drogi

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji maszyn i urządzeń o napędzie elektrycznym oraz hydraulicznym.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Usługi
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Serwis maszynybudowlane24h.pl ułatwia wyszukiwanie i wybieranie najlepszych dostawców maszyn budowlanych. Jeśli szukasz maszyny budowlanej wystarczy, że złożysz krótkie zapytanie, a my prześlemy je do dostawców. Fachowcy skontaktują się z Tobą i przedstawią oferty, a Ty wybierzesz najlepszą dla Ciebie maszynę budowlaną.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Producent
Województwo Małopolskie, Broszkowice

Firma PSP Engineering od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się produkcją urządzeń do kruszenia materiałów mineralnych takich jak kamień, węgiel, żwir, granit i dolomit. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełny asortyment kruszarek. Główną specjalizacją są kruszarki stożkowe, udarowe i walcowe.

Produkcja maszyn do kruszenia i przesiewania, Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Dostawca
Województwo Małopolskie, Trzebunia

Firma Metrobud zajmuje się sprzedażą maszyn do obróbki metalu.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Producent
Województwo Dolnośląskie, Wrocław

Od 2014 roku ruszyła w MRC DOLTECH produkcja mechaniczno-konstrukcyjna. W oparciu o kontrakty eksportowe rozwinęliśmy produkcję przesiewaczy stacjonarnych, semi-mobilnych i mobilnych, oraz przenośników taśmowych. Przenośniki taśmowe dostarczamy ocynkowane, z bębnami ogumowanymi, również z wkładkami ceramicznymi, z zabudowanymi wysypami, z osłonami pyłochronnymi, uszczelnionymi burtami na całej długości taśmy, wyposażone w niezawodne wyłączniki bezpieczeństwa i specjalne układy oczyszczania taśm. Przesiewacze jedno pokładowe, dwupokładowe i trzypokładowe dostarczamy w wersji na sucho i na mokro. Dostarczamy również przesiewacze rolkowe służące do odgliniania nadawy spod ściany. Najnowsze przedsięwzięcie w tym zakresie przenośników i przesiewaczy, to budowa kompletnej linii do kruszenia i przesiewania dla kontrahenta ze Szwajcarii.

Produkcja maszyn do produkcji materiałów budowlanych
Możesz dodać producenta do naszej strony za darmo.
Wybór według parametrów
Wyszukiwarka